Názvy sloupců pro hodnoty INFORMATION_PARAMETERS

Dobrý den,
Prosím o radu. Jaké mám zvolit názvy sloupců pro importovaný Google Sheet, tak aby se mi korektně propsaly jako filtrovací elementy INFORMATION_PARAMETERS vnořenými elementy NAME A VALUE. Zkouším to přes “filteringProperty:Název_parametru”, ale to se mi bohužel nedaří.

Dále ještě jedná rychlá otázky, lze u ceny v Mergadu dát pryč “Kč” u PRICU, nebo to bude rychlejší odebrat v Google Sheet. Předem moc děkuji za rady a ochotu. V příloze screeny.



1 Like

Odstranit měnu Kč je v MERGADO Editoru snadné:

  • přidejte si nové pravidlo typu Najít a nahradit, element vyberte PRICE, do pole Najít zadáte " Kč" (mezera a za tím Kč) a pole Nahradit nechejte prázdné, nic do něj nepište. Nalezený text se nahradí za nic, tedy se odstraní.

Názvy sloupců pro INFORMATION_PARAMETERS zkuste v Google tabulce zadat takto:

  • INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER { NAME = "Šířka" } | VALUE
  • INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER { NAME = "Výška" } | VALUE
  • INFORMATION_PARAMETERS | INFORMATION_PARAMETER { NAME = "Barva svítidla" } | VALUE
  • atd.,
    jako název sloupce tedy bude celá tato cesta s uvedením konkrétního informačního parametru.
    Potom by se takové názvy měly rovnou v MERGADU vytvořit jako elementy se “správnými názvy” pro import do Shoptetu.

Pozn.: předpokládám, že na vstupu máte data z Google tabulky a na výstupu budete mít formát Shoptet Kompletní.

1 Like

Odebrání Kč funguje, jak má díky :+1: Bohužel “INFORMATION_PARAMETER” se tímto způsobem propíše do MERGADA takto: (obrázek1). Nevíte jak docílit toho, abych to měl v této formě? :frowning: (obrázek2). Děkuji moc za rady.


1 Like

Zajímavé :thinking: , to bude chtít vidět konkrétní projekt… Můžete se prosím ozvat na náš support email s odkazem na projekt v MERGADU, kterého se to týká? Podíval bych se na to. Děkuji.