Nefunguje podmínka "je obsažen ve výčtu"

Ahojte, nejako mi pri tvorbe produktových segmentov nefunguje podmienka “je obsažen ve výčtu”. Je jedno či zadávam textové alebo číselné hodnoty, obsah sa nenačíte resp. neuloží, takže nedokážem daný segment vytvoriť.

Môžete sa na to prosím pozrieť či to nefunguje len u mňa alebo aj u vás?

Skúšala som na Mac OS aj Win 10 v Chrome aj Mozille.

Ďakujem

@janadzurickova ahoj, u mne to funguje. Můžeš prosím poslat obsah/screenshot Console (F12 v Chrome), jestli ti to tam vypisuje nějaké chyby?

1 Like

Okej, tak problém mám na menších displejoch a.k.a. na notebookoch sa nezobrazuje tlačidlo Uložit. Vyčistenie chache mi nepomohlo :thinking:

Nejaké nápady?

Ahoj, můžeš prosím hodit screenshot, kde by bylo poznat, kde se co nezobrazuje či co kde chybí?

Máš na mysli tlačítko Uložit ve formuláři výběrů jako takového? Neb tlačítko Uložit v tom vyskakovacím okně, do kterého se vkládají řádky jako vstup pro operátor obsažen ve výčtu?

Protože ať to zkouším jak to zkouším, tak se mi k oběma tlačítkům jde dostat (na malém displeji musím v tom vyskakovacím okně trochu scrollovat, ale ke tlačítku se dostanu…) :thinking:

To je podle mě ono, protože na malém displeji není tlačítko pro uložení vidět a ten scrollbar člověk lehce přehlídne:

Po odscrollování je tam vše potřebné pro uložení:

1 Like

ahojte, áno je to presne tak ako píše Luďěk. Ten scroll som si tam vôbec nevšimla :confused:

takže bug to nie je, len by možno bolo fajn to nejak zvýrazniť.

ďakujem

2 Likes

Ahoj, díky za potvrzení. Předám podnět UI/UX týmu. :slight_smile:

2 Likes

Jaký je prosím limit na počet produktů u tohoto pravidla?

Ahoj Filipe,

explicitní limit nastaven není, nicméně pravidlo bylo testováno s přibližně 10.000 položkami, které bylo schopno zpracovat.

2 Likes