Nefunkční feedy po převodu na Mergado 2

Zdravím,

poslední týden každý den řeším nějaký nedostatek způsobený převodem na Mergado 2 ze strany Mergada:

  • Feedy neprochází validací.
  • Nedochází ke skrytí elementů, které předtím byly skryty.
  • Nepřidají se informace o dopravě z pravidel a odpálí se tak celé google nákupy, protože feed neprojde GMC.
  • Importují se špatné ceny na e-shop z dodavatelského feedu.
  • Rozbije výpočet pro marže na základě, které se segmentuje do reklamního sytému

Nejspíše to nebude vše, bohužel nemáme kapacity na kontrolu všech doposud převedných feedů.

Mergado 2 je super. Výhody na jedničkou jsou nesporné. Štve mě však lhostejnost s jakou se Mergado staví k převodu na Mergado 2. Místo toho abych se těšil, tak se akorát tak bojím, který další feed bude převeden a jak bude rozbitý.
Nedochází vůbec ke kontrole feedu a porovnání feedu z M1. To, že žádné pravidlo nevyhodí chybu je báječné. Čekal bych však, že cílem je převést feed, tak aby výstup byl 1:1 s tím co bylo ve feedu předtím.

Můžeme čekat zlepšení nebo se máme s tímto stavem smířit?

1 Like

Děkujeme za feedback @michal_fridrich , určitě můžete očekávat zlepšení, protože migrační proces neustále vylepšujeme a kontroly provádíme na několika úrovních (od automatických až po manuální). Od kolegů, kteří v Mergadu provádí migrace do M2, jsem obdržel vyjádření k popsaným problémům, které sem rovnou přidávám:

Problém, se kterým se potýkáte, po celou dobu aktivně řešíme v rámci e-mailové podpory. Mohu vás ujistit, že naším cílem je zajistit, aby váš projekt byl co nejrychleji a co nejlépe funkční. Bohužel jsme v procesu migrace narazili v tomto případě na několik menších překážek, které náš pokrok zpomalily.

Samozřejmě se snažíme chyby co nejvíce podchytit, ale může se stát (tak jako ve vašem případě), že některé projekty jsou tak specifické, že potenciální problém neodhalíme. Proto doporučujeme abyste po obdržení e-mailu s informací o úspěšném převodu, projekt ještě pro jistotu zkontroloval i z vaší strany.

Vzhledem k tomu, že spravujete různé typy feedů, se můžete setkat s rozmanitými problémy. Váš feedback je pro nás velmi cenný a v případě jakékoli další nesrovnalosti nás neváhejte kontaktovat.

1 Like