Nekonečné aplikování pravidel

Dobrý den, již skoro 3h se mi aplikují pravidla do feedu… i když zruším aplikování pravidel (viz. screen níže), tak systém nereaguje a pravidla se stále aplikují. Co s tím? Díky.


1 Like

Není třeba dělat nic, proces přegenerování běží na pozadí a probíhá periodicky několikrát za den.

Pokud se přegenerování takto “zasekne”, tak jde obvykle jen o zaseknutý ukazatel stavu přegenerování na frontendu (jak jsem psal, samotné přegenerování probíhá na pozadí, na straně backendu).

Případně může jít o přerušený proces přegenerování ze strany serveru (například vlivem restartu, což je občas potřeba provést, např. když vývojáři nasazují nové verze nebo opravy).

Doporučil bych:

  1. počkat, protože další automaticky spuštěné přegenerování již proběhne nejspíš v pořádku (a ukončí případné zaseknuté přegenerování na frontendu)

  2. sledovat Historii exportu, kde je vidět záznam o reálném stavu, např. by se mohlo stát, že přegenerování již v pořádku doběhlo a opravdu šlo jen o zaseknutý ukazatel stavu

Případně je možné nám poslat e-mailem odkaz na daný export a my jej můžeme odblokovat (ukončit přegenerování) a spustit přegenerování znovu, ale jak jsem psal výše, když počkáte, tak se to vyřeší samo v rámci dalšího automatického cyklu přegenerování.

3 Likes