✨ Novinky v aplikaci Fox Data+

:information_source: V tomto vláknu vás budeme upozorňovat na nové verze aplikace Fox Data+

Verze #1.2.0 :spiral_calendar: 24. 5. 2022

 • :earth_americas: Hello World! Do nastavení aplikace jsme přidali možnost přepnout jazykovou mutaci emailových upozornění. Aktuálně zvládáme :czech_republic: český, :slovakia: slovenský a :uk:.anglický jazyk. Brzy přidáme také lokalizaci celé aplikace.

 • :mega: Alerty jdou nově jednoduše pozastavit, pokud si je potřebujete schovat na později. Také jsme přidali možnost k emailovým upozorněním přiložit CSV soubor s nalezenými produkty a do textu emailu jsme doplnili odkaz do editace Alertu.

 • :bar_chart: U koláčových grafů v dashboardech jsme upravili styl obarvování, aby byly rozdíly mezi jednotlivými hodnotami TOP10 lépe viditelné. Aplikaci jsme také naučili lépe zpracovávat číselné hodnoty s desetinnou čárkou.
  image

 • :1234: Do všech formulářů jsme k Mergado výběrům přidali informaci o počtu produktů, které do nich spadají.

 • :lady_beetle: Opravili jsme chybu, kvůli které neodcházely Alerty přes API (Rocket.chat, Slack, Discord,…) pokud zpráva obsahovala odřádkování pomoci Enteru.

Narazili jste na chybu v aplikaci nebo vám nějaká funkce chybí? Napište nám na podpora@biddingfox.com, případně mrkněte na web https://fox-data-plus.cz, kde najdete další informace o Fox Data+.

4 Likes

Verze #1.3.0 :spiral_calendar: 15. 6. 2022

 • :rainbow: Vylepšili jsme vzhled a některé funkce v designeru dashboardů, aby se vám lépe používal. Mimo jiné jsme přidali WYSIWYG editor k textovým políčkům. Snáze tak úpravíte vzhled hlavičky, patičky a grafu typu Text. U všech zdrojů je také nově možné nastavit formátování hodnot v grafu.

 • :money_with_wings: K Alertům jsme přidali nový typ podmínky – Výše kreditu na Heureka.cz/.sk/Zboží.cz, díky které si můžete nechat zasílat např. e-mailovou zprávu, pokud vám hodnota klesne pod nastavenou úroveň. Možnosti využití této podmínky jsou zcela na vás.

 • :rotating_light: Možnosti Alertů jsme také rozšířili o novou podmínku na prázdný obsah elementu a do textu zprávy přidali nové dva placeholdery – odkaz na úvodní stránku aplikace a odkaz do editace alertu.

 • :lady_beetle: Opravili jsme zobrazení prázdné hodnoty v grafu typu Text u TOP10 hodnot a v napovídači elementů napříč celou aplikací se nyní zobrazují všechny Mergado elementy, včetně PARAM a aplikačních elementů.

To je protentokrát vše, pokud jste narazili na nějakou chybu, která tu nebyla zmíněna nebo vám naopak chybí nějaká funkce, kterou appka zatím neumí, napište nám na podpora@biddingfox.com

2 Likes