Novinky v Mergadu - release 31.8.2016

Opět jsme do Mergada přidali několik dalších vychytávek. Jejich výčet přikládáme níže:

Podrobnější informace u výběrů

U jednotlivých výběrů se nově zobrazují informace o počtu produktů v tomto výběru a počtu pravidel, kterých se tento výběr týká. Tato informace se zatím nezobrazuje u větších exportů, jelikož by výpočet příliš zpomaloval načítání stránky. Berte to tedy zatím jako takovou ukázku, na zobrazení většího počtu produktů u všech exportů, i těch velkých, vývojáři horlivě pracují.

Audit zobrazuje i vnořené elementy

Z feedbacku od klientů čerpáme často a toto je výsledek jednoho z nich. Dosud se totiž v auditu nezobrazovaly vnořené elementy XML feedů, tomu je konec a nyní už se zobrazují, tak jako každý jiný element.

Nastavení generátoru e-shopového řešení

Vzhledem k tomu, že jsme oznámili přípravu marketingového modulu pro platformu PrestaShop, přidali jsme do nastavení e-shopu možnost zvolit generátor e-shopového řešení. Více informací o modulu pro PrestaShop očekávejte již brzy.

Vytvoření elementu != vytvoření proměnné

Dosud se v Mergadu při vytvoření nového elementu vytvořila k němu i příslušná proměnná, ovšem i díky feedbacku od vás se vyskytly případy, kdy to nebylo zcela vhodné řešení. Nově si při vytváření elementu můžete zvolit, zda chcete zároveň s ním vytvořit také příslušnou proměnnou nebo jen samotný element.

Nové elementy v Mergadově produktovém XML

Jde hlavně o nové elementy pro připravovanou podporu formátu zatím nejmenované mailingové aplikace. Více informací, o které elementy jde, jsme shrnuli v samostatném článku.

Závěr

Pokud máte připomínky na vylepšení nebo vám nějaká funkce v Mergadu chybí, můžete se o ni podělit např. v našem fóru.

Na mnohé jsme sice už přišli časem i sami, někdy i pár let dozadu, ale ten kdo se věnuje vývoji softwaru, chápe priority roadmapy,… ale to už by bylo na samostatný článek. :wink:

1 Like