Nový člen lišácké rodiny – Pricing Fox 🦊

Ahoj všem! :raising_hand_woman:

Chtěla bych vám říct o novince z naší dílny a tou je aplikace Pricing Fox , která je zaměřená na automatickou cenotvorbu . :partying_face: Co všechno aplikace umí a s jakými daty pracuje se dozvíte v Mergado Storu.

Jedná se o takzvanou pilotní verzi , na které budeme dále makat a rozšiřovat ji o další zajímavé funkce. :hammer_and_wrench: Proto vás zároveň žádám, abyste informaci o appce zatím nešířili mezi ostatní kolegy či klienty. :handshake:
A tím se dostáváme i k tomu, proč zakládám tohle vlákno :point_right: na to, abychom P-Foxe co nejvíce přizpůsobili uživatelům je nejlepší zpětná vazba. Chtěla bych vás tedy požádat, zda byste si aplikaci zapnuli, proklikali, pracovali s ní a dali nám feedback . :pray: Co třeba v rozhraní chybí, jak je přehledná a popřípadě nahlásili možné chybky.

Nápovědu :grey_question:, jak postupovat po zapnutí aplikace, jsem sepsala zde.

V případě dotazů či problémů se na mě neváhejte obrátit. :busts_in_silhouette: Jedna varianta je přímo sem do vlákna, popřípadě na mail dominika.postavova@biddingfox.com.

Za ochotu a názory předem děkujeme. :slight_smile: :fox_face:

3 Likes

Ping @group_feedmarketing viz zpráva od :raising_hand_woman: @dominikapostavova výše.

1 Like

Přeji pěkné odpoledne @group_feedmarketing ! :raising_hand_woman:

S radostí se s vámi dělím o nový web :computer:, kde budeme přidávat informace o novinkách a vylepšeních :newspaper:. Součástí toho jsou samozřejmě také návody :zap: či videa :movie_camera: a další materiály, jež vám pomohou s nastavením Pricing Foxu :hammer_and_wrench: .
Budu ráda, když nám napíšete :incoming_envelope: nebo mi zavoláte :phone: a popovídáme se, jak se vám s aplikací pracuje, popřípadě se zeptáme na cokoli, co vám není jasné. :slight_smile:

3 Likes