O kategorii Bidding Fox Elements

Bidding Fox Elements - dotazy jak s aplikací pracovat, informace o novinkách, hlášení chyb a vůbec povídání o ní. Základní informace hledejte na webu Bidding Fox a zkoušejte v profilu Bidding Fox Elements v Mergado Store.

Ahoj, je prosím nějak možné dostat v BFE statistiky z GA za delší dobu než posledních 30 dní?
BFE_GA_CLICKS_SUM_30 - element, který bere počet kliků za posledních 30 dní. Nemáte nějaký tip jak si třeba vytáhnout z GA poslední 3 měsíce, jde to vůbec?
Děkuji

Ahoj, statistiky z GA za delší dobu než 30 dní možné bohužel nejsou. Momentálně nemáme ani v plánu o další elementy BFE rozšiřovat.

1 Like

Dobře, jen jsem to zkusil, kdyby to nějakým hackem šlo třeba :smiley:

1 Like

Dobrý den,
kde přesně v GA najdu zdroj pro BFE_GA_CLICKS_SUM? Děkuji.

@michaljanik @filipvasicek

Pánové, neznáte náhodou odpověď? :slight_smile: Líbí se mi nápad od Filipa Jak snížit nákladovost (nejen) na tematických zbožácích pomocí aplikace BFE | Besteto , když jsem se ho ale pokusil aplikovat a ověřit si data, vidím v GA něco jiného jak v MERGADO. Rád bych se teda zeptal, kam se přesně mám do GA podívat, ať vidím stejné data.
U některých produktů mi to cca sedí, u některých vůbec (a přitom se jedná třeba o top nejnavštěvovanější produkt z Biano)

1 Like

Ahoj @RadimWojkowsky,
může to být třeba tím, že koukáš na výkon produktů v GA? Primárně se data párují v Elements podle vstupní stránky. Tak je pak potřeba i v Analytics koukat na vstupní stránky.

Dá se to změnit přímo v aplikaci, aby se data párovala podle ITEM_ID / SKU. Po tomto přepnutí od dalšího dne se budou k produktům do elementů připisovat data jako u výkonu produktů. Nenahrnou se tam zpětně, tak je potřeba na to myslet.

Výkon produktu v G. Analytics

Další důvody pak mohou být například zdroj/médium atd.

2 Likes