Opustit web? Je možné, že provedené změny nebudou uloženy

Ahoj,
pár dní se mi děje v chromu zajímavá věc… při uložení pravidla se mě prohlížeč popupem ptá, jestli chci opustit a že Je možné, že provedené změny nebudou uloženy.

Po odkliknutí se pravidlo normálně uloží, ale zezačátku jsem znejistěl :smiley: .

Šlo by s tím něco udělat?

Díky
M.

2 Likes

Při uložení? :thinking: Ono to má vyskakovat jen když odcházíš právě bez uložení… Dokážeš to Míšo zreplikovat nebo je to náhodné? Pokud se ti to stává někde pokaždé, prosím pošli nám na support odkaz na to pravidlo, třeba je to záležitost jen konkrétního pravidla a né plošná chyba. Předem děkuji.

Dobrý den,

ano, také jsem si toho všiml a shodou okolností dnes ráno jsem to již řešil s vývojáři. Bohužel se chyba neprojevuje všem a tak si ji hned nikdo nevšiml… :frowning:

Věřím, že toto bude co nejdříve vyřešeno. Každopádně děkuji za nahlášení. Už jsem myslel, že se to projevuje jenom mě :smiley:

Hezký den

Leoš Humpolík

2 Likes

Jenom pro info pro @ludekvolejnik - projevuje se mi vždycky a tím pádem není problém jí případně komplet zdokumentovat… … ale pochopil jsem, že @Leos_Humpolik ví a tím pádem není potřeba :slight_smile:

1 Like

Ano, ano, již není potřeba dokumentovat z Vaší strany. Již jsem předal info vývojářům v podobě videa, kde je vše vidět :wink:

Hezký den

2 Likes

Tak už je to opraveno :slight_smile:

3 Likes

paráda… potvrzuju, že už mi to nedělá