Pagination/stránkování ve feedu a formát

Hezký den přeji,
klient spouští nový shop a s vývojáři řešíme feedy. Od vývojářů jsem dostala dotaz, na který neumím odpovědět, prosím o radu:

nastavili sme MERGADO feed, avsak je tam problem s mnozstvom dat - prosim, viete nam overit, ci MERGADO podporuje pagination vo feedoch a ak ano, aky je idealny format?

Shop má asi 8000 produktů a feedy budou asi v 5 jazykových mutacích. Množství dat bude asi na úrovni parametrů.

Tohle asi nepodporujeme, resp. feed je datový soubor co musí obsahovat všechna data - je to jeden celý soubor, takže není možné mít feed třeba rozdělený na více URL adres nebo tak něco. Stačí prostě URL adresa, na které se nachází soubor.

Pokud takový soubor lze z URL adresy stáhnout (třeba v prohlížeči), tak to bude fungovat i v MERGADU. :slight_smile:

2 Likes

Paginaci nepodporujeme.

Přesně situaci neznám. Ale předpokládám, že se bude hodit mít více feedů, vždy jeden pro jeden jazyk (měnu, region…).

1 Like

Děkuji za odpovědi. Ve výsledku šlo o rozdělení feedů na 5 jazykových mutací, což jsem z dotazu vývojářů nepochopila. Už to vyřešili a každá jazyková mutace má vlastní URL feedu a podařilo se mi to nahrát do Mergada.

2 Likes