Párování ve Watchdog - výběr kategorie

Dobrý den,
lze při párování ve Watchdog nějak omezit výběr? Nebo prostě musím postupovat položku po položce podle ceny nahoru nebo dolů?

Pokud nelze (což předpokládám), pak mám námět na tip: hodilo by se nějak vyselektovat např.

  • nespárované, které ne/mají nalezeny podobné karty
  • jednotlivé kategorie/výběry v Mergadu

Pokud to jde, jen možnost nevidím, budu ráda za nasměrování :slight_smile: Díky.

1 Like

Zdravím Vás,

ano, je to tak, ve Watchdogu jde nyní u párování pouze řadit položky dle ceny a potom procházet stránku po stránce. Nic jiného.

Za náměty děkuji, předal jsem je vývojářům.

Zdravím, je nějaký plánovaný pokrok? Docela by se to hodilo filtrovat podle více kritérií, než jen cena.

1 Like

@svetsoucastek mrzí mě to, pokrok není a zřejmě u Watchdogu ani nebude, vývojáři se věnují jiným úkolům a případná vylepšení zavádí spíše do té druhé appky pro párování Pairing Bear, protože Pairing Bear umí párovat produkty automaticky (na základě návrhů z Heureky), a tím zvládne rychle a snadno napárovat tisíce produktů bez nutnosti manuálních úprav.

Třeba se časem dočkáme funkcí z Watchdogu uvnitř Pairing Bearu, ale to neslibuji, jen “přemýšlím nahlas”, že appka Pairing Bear se průběžně vyvíjí, a tak možná v budoucnu Watchdog kompletně nahradí. :thinking:

Díky za info. Už jsem si spustil medvěda.

1 Like