Podmínky použití

Celkem dost by pomohlo, k rozšíření klientely, zrušení podmínky na ověřeno zákazníky. Nový e-shop, který má tisíce produktů od dodavatele zná svou minimální a prodejní cenu by tento modul mohl velmi snadno využívat a právě k tomuto ověřeno zákazníky se díky tomuto dopracovat. Do té doby musí dělat ručně, nebo využít jiný nástroj. Ověřeno zákazníky nebude až tak podstatný pro stažení dat, proč je tedy tato podmínka?

Stejně jako jsem odpovídal k Pricing Ranku, i tato aplikace potřebuje ke své funkci Sortiment report z Heureky a ten Heureka generuje pouze e-shopům splňujícím certifikát Ověřeno zákazníky.

1 Like

@swearino, podívejte se ještě na aplikaci Pricing Fox, která ke své činnosti nepotřebuje, aby měl e-shop certifikát Ověřeno zákazníky.

Viz srovnávací tabulka všech našich pricingových appek dole v článku Zlepšete cenovou politiku e-shopu s trojicí pricingových aplikací z Mergado Store.

2 Likes

Dobrý den @swearino :slight_smile:

Stejně jako jsem psala do vlákna o Pricing Ranku → MERGADO Store má v nabídce ještě jednu aplikaci a tou je Pricing Fox. Pro spuštění aplikace nepotřebujete nic jiného než konverzní XML feed z Heureky a pomůže vám automaticky přeceňovat produkty podle pravidel, která si sám nastavíte. Pricing Fox je nástroj určený na automatickou cenotvorbu a monitorování či analýzu sortimentu. Oproti appkám Pricing Monitor a Pricing Rank vám nabízí zautomatizované procesy, širokou škálu možností nastavení, technickou podporu a aktivní vývoj, který přináší neustále nové funkce. Na blogu se dozvíte více, popřípadě mi klidně zavolejte a zodpovím vám vaše dotazy.

Ještě jednou přeji hezký den. :slight_smile: Dominika :fox_face:

2 Likes