Podpora Prestashop 1.7.x

Dobrý den,

nějaký výhled, kdy bude modul optimalizovaný pro Prestashop 1.7.x?
V DEBUG módu vrací chyby na všech stránkách front endu i v back office…

Děkuji,
Tomáš

1 Like

Dobrý den,

víme o tom, zatím však výhled stanovený nemáme.

PrestaShop 1.7.x je z hlediska kódu velmi rozdílný oproti 1.6.x a modul bychom dle slov vývojářů museli v podstatě celý vytvořit znovu.

Jakmile budu znát více konkrétní termín, napíši sem.

ok, díky

Ahoj,

nějaký výhled zda modul bude? Přecházíme na novou prestu a potřeboval bych vědět jestli vymýšlet jiné řešení exportů nebo to vyřešit provizorně a za měsíc nasadit nový modul :slight_smile:

Díky, Pepa

Ahoj Pepo (@pepa_matousek) ,
ještě to nemáme rozhodnuto, každopádně za měsíc by to nebylo. Realizace by trvala tak 2-3 měsíce tipuju, takže pokud plánuješ přechod na 1.7. během cca měsíce, nemá cenu čekat na náš modul. :pensive:

Tak modul MERGADO marketing pack pro PrestaShop 1.7+ bude a je nyní již v testovací fázi!

Pokud máte zájem modul pro Prestu 1.7 sami přednostně vyzkoušet, ozvěte se mi do zpráv zde na fóru nebo na email MERGADO@MERGADO.cz a já vám pošlu instalační balíček s modulem. :computer_mouse:

Ahoj,

podle přehledu změn by měla být aktuální verze modulu 1.5.7, ale po instalaci mi to v adminu vypisuje verzi 1.5.5 a nenabízí aktualizaci.

Testuji na 1.7.4.4 na multistore a feedy mi generuje v CZ i SK, ale do SK mi padají ceny v Kč namísto nastavených EUR. Stejný modul na 1.6.1.19, ale měnu zvládne v pořádku a v SK mám eura.

Je problém pouze u mě?

Díky

1 Like

Ahoj Pepo,

aktualizoval jsem soubor ke stažení s nejnovější verzí modulu na našem webu a zkus jej stáhnout tam:
https://www.mergado.cz/shopsystems/prestashop

Po instalaci uvidíš verzi 1.6.2 (dokonce se v modulu zobrazuje informace, že je připravena novější verze 1.6.3, tu však ještě nemáme v repozitáři a hned jak bude uvolněna ze strany vývojářů, na web ji dáme ke stažení).

PS: náš modul pro PrestaShop od začátku nemá podporu multistore, takže zda bude fungovat korektně na e-shopu s multistore režimem nemohu zaručit.

Na web jsem dal ke stažení nejnovější verzi modulu 1.6.3.
Tuto verzi je možné provozovat v PrestaShopu od verze 1.5 do 1.7 (testováno na PrestaShopu 1.7.4.3).

1 Like

Funguje někomu Mergade na multistore? Generují se mi jen adresy hlavního obchodu i když si ten obchod přepnu.

2 Likes

Modul MERGADO marketing pack pro PrestaShop zatím oficiálně multistore režim nepodporuje.

Neoficiálně by to mělo jít obejít takto: v URL adrese pro cron změnit doménu e-shopu a nastavit si spouštění cron úloh pro všechny takové adresy a potom bude generování feedů fungovat i pro multistore.

1 Like

@tomradar fungovalo to?
Děkuji.