Podpora pro feed Shopify?

Ahoj, mám na vás dotaz. Chceme zkusit převést data z jednoho eshopu do druhého (změna platformy) a hodilo by se nám, kdyby jste přidali podporu pro Shopify. Zkoušel jsem ho najít mezi podporovanými feedy a nenašel jsem ho tam.

Vojta

Importuje se to přes XML feed nebo přes tohle CSV? Shopify Help Center | Importing and exporting

Čau, Vojto,
aktuálně CSV pro import produktů do Shopify neumíme, ale není to špatný nápad. Nicméně všechny tyhle nové věci budeme MERGADO učit až v novém roce.

Ale určitě by šlo něco udělat, pokud to potřebuješ akutně. Kontakt na mě máš, tak mi zkus zavolat. Až to dořešíme, tak to napíšeme i sem, pokud by někdo měl stejný problém.

Znovu ahoj, Vojto,
tak info po telefonické domluvě. Podívej se na tu specifikaci, kterou posílal Jirka kousek nahoře tady ve vláknu. Postup bude takový, že si musíš vytvořit elementy, které jsou potřeba a pomocí proměnných je vyplnit podle původních elementů, které máš nahrané v Mergadu. Ty staré elementy schováš a vyexportuješ si .csv (je to v záložce produkty). Takto vygenerované .csv by mělo být možné nahrát na Shopify.

Snad to pomůže :slight_smile:

1 Like