POMÓC! Kde – já lama – mám chybu?

Kde – já lama – mám chybu? :joy:

Nastavila jsem výrobce, nějaké parametry, uložila,vygenerovala, zkopírovala novou adresu feedu do Heuréky. Vše vypadá v pořádku, nicméně, když si daný feed otevřu přes admin Heuréky, ani parametry pro filtry, ani výrobce tam nevidím.
Pomůže mi někdo ze zdejších zkušenějších? Vřelé díky.

Renáta Ocelková
popř.na : renata.ocelkova@centrum.cz

1 Like

Aplikovat pravidla neznamená, že se to projeví ve výstupním feedu.

To se děje jednou za pár hodin.

Nyní s odstupem pár hodin by tam data měla být již.

3 Likes

Ahoj @lorenbag,

je to jak píše @petramikulaskova. Aplikování pravidel udělá to, že na stránce “Produkty” změny už jsou vidět, ale ve výstupním feedu ještě nejsou. Budou tam, až po zpracování Mergadem (viz obrázek ze stránky Historie).

Je dobré si pohlídat i kdy si vyhledávač feed stáhnul.

2 Likes

PROBLÉM OBJEVEN! CHYBA 304. :hushed: Co s tím?

Děkuji za odpovědi Vám i Petře.

Plánovaný export hlásí chybu 304 not modified. Nechápu. Vygenerovaný feed z Presty pro Heuréku, jsem vložila do adminu Heuréky, doporučila Mergádo. Majitel si ho na rok objednal a poslal přístupy do adminu Mergada.
Přidala jsem nový obchod, vložila původní zkopírovaný feed z Heuréky do Mergáda, vygenerovaný MERGADO feed vložila zase do Heuréky, ověřila hesla pro Heuréku. Podle postupů přidala pravidla, která v parametrech produktů, které by se měli generovat vidím zobrazena správně v pravých náhledech. Poradíte, kde se mi zašila chyba?
Že by do toho strkal krom mne prsty (slušně řečeno) někdo jiný? Nevím, kdo všechno má ještě přístup do adminu Heuréky a Mergáda pro tento obchod.
Díky Rena

@lorenbag, pošlete mi prosím třeba přes SZ nebo na email MERGADO@MERGADO.cz o jaký jde eshop a export, podíváme se na to v rámci tech. supportu.

1 Like

Děkuji za kontrolu. Potěšili jste mne, že nastaveno v Mergádu mám dobře. Ve filtraci Heuréky jsem nakonec produkt podle výrobce našla.

Je ale matoucí, když tyto parametry, otevřu-li feed Heureky v adminu nevidím. Jak mám vědět, že je vše správně. Musím se jich zeptat, proč se ve feedu, který Heuréka nabízí ke stažení nepropisují parametry pro filtraci a ani výrobce.
Rena

1 Like

This topic was automatically closed 4 days after the last reply. New replies are no longer allowed.