Pořadí u více Extra Mesage

Ahoj, jde nějak ovlivnit pořadí, které extra message se vypíše v XML?

Místo tohoto:

<EXTRA_MESSAGE>free_store_pickup</EXTRA_MESSAGE>
<EXTRA_MESSAGE>free_delivery</EXTRA_MESSAGE>

Tak potřebuji toto pořadí:

<EXTRA_MESSAGE>free_delivery</EXTRA_MESSAGE>
<EXTRA_MESSAGE>free_store_pickup</EXTRA_MESSAGE>

A nevím jak to přehodit. V pravidlech jsem zkoušela přehodit daná pravidla. Ale nepomáhá to.

Díky. Na Detailu se totiž zobrazuje osobní odběr a raději bych tam dala dopravu zdarma. Podle všeho co vidí Zboží jako první Extra Message, tak ji zobrazí na detailu.

Ahoj Peti, tohle v Mergadu nastavit nejde, mám to potvrzeno od našich vývojářů. Pořadí elementů nejde uživatelsky ovlivnit. :frowning:
Jedině vypnout pravidlo s tím EXTRA_MESSAGE, které nemá jako první být. Pokud je to menší zlo.

A je vůbec důvod posílat víckrát EXTRA_MESSAGE? Já všude vidím jen jeden bonus.

J na přehledu jsou 2x extra message. Ale v detailu jen jedna. Jenže se mně tam zobrazuje osobní odběr zdarma, místo dopravy zdarma, která vypadá lépe.

Nakonec se mně to nějak podařilo udělat za pomocí přehazování o jakou extra Message jde 1|2|3|…
Ale systém v tom žádný neni. Metoda pokus omyl se strefit.

Ideálně kdyby v tom nějaký systém byl.

25-13-42-02

1 Like

Kde na přehledu?

V kategorii.

V kategoriích to je jen u produtků, kde není víc e-shopů. Stojí ti to za to posílat víc bonusů? Asi jo. :slight_smile:

Po zavedení dopravy hodnotu pro free_delivery zrušilo a bere ji z nastavení dopravy. Tak už to tak nevadí.

I tak by bylo vhodné mít nějaký systém, kdy lze určit pozadí. Vzhledem k tomu, že podle pořadí Zbozi zobrazuje ty hodnoty.

1 Like

Ahoj Peti, napsal jsem to našim vývojářům jako tip na zohlednění v rámci vývoje, protože nejen u feedu pro Zboží.cz, ale i třeba u feedu pro Shoptet záleží na určitém pořadí některých elementů, takže máme to v patrnosti a snad se taková možnost v Mergadu jednoho dne objeví.

1 Like