Pravidlo nastavit parametry produktů mi našeptává parametry, které v exportu nejsou

v exportu Přihlášení - Accounts vidím našeptávač viz screen…

a právě mě to pinklo, že jsou stejné jako byly v ukázce v live streamu :slight_smile:

namátkou jsem zkusil i jiný export a našeptává se to samé.

1 Like

Dobrý den,

jedná se o novou funkci, která zatím pracuje s obecným seznamem hodnot, který bude aktualizován.

1 Like

oki… tzn předpokládám, že bude našeptávat to, co je v daném exportu aktivní :slight_smile:

Pravidlo Nastavit parametry produktu bylo při svém vzniku koncipováno jako funkce určená pro doplnění nových parametrů, které ve feedu zatím nejsou a je potřeba je právě přidat.

Pravidlo tak zajistí, že stačí zadat pouze název parametru a jeho hodnotu a MERGADO provede vytvoření správné struktury elementů včetně zanoření v rámci XML feedu přesně dle požadované struktury formátu na výstupu.

Tím, že je pravidlo určeno pro přidávání nových parametrů, tak nenabízí hodnoty z feedu v aktuálním projektu kde se pravidlo právě nastavuje, ale jenom nenašeptává z množiny předem globálně definovaných hodnot.

Na druhou stranu je pravda, že může nastat situace, kdy je relevantní přidávat k položce “další hodnoty” již existujícího parametru. Například parametr Materiál se může jistě opakovat u položky vícekrát, jelikož je tato položka vyrobena z více materiálů (sklo / plast / kov) současně.

S programátory tedy zkonzultuji možnost zajištění aktualizace tohoto pravidla, aby toto v rámci našeptávání pracovalo jak s předem připravenými hodnotami, tak i již existujícími parametry v rámci feedu.

Děkuji tedy za zpětnou vazbu :smiley:

2 Likes