Přepočet měny EUR na CZK

Dobrý den, potřebuji u produktového feedu převést měnu z EUR na CZK. Na základě tohoto pravidla
image
Bohužel po aplikaci pravidla zůstává feed stále v EUR a ne v Kč. Poradili byste mi, prosím, co s tím? Děkuji předem.

Pravidlo vypadá v pohodě, fungovat by mělo správně.

Jedině, že by v pravidlech bylo ještě nějaké další, které by následně PURCHASE_PRICE přepsalo, ale jinak takto přepočítaná měna bude fungovat.

A nebo je problém v tom, že nejsou přegenerována data včetně výstupu, protože pouhá “aplikace pravidel” nepřegeneruje výstupní feed, to udělá buď Mergado automaticky za nějakou chvíli nebo lze spustit i ručně v Nastavení exportu -> Přegenerování -> Přegenerovat změněné či Přegenerovat vše.
Více v článku Aby změny byly vidět nebo Mergado FAQ: Automatické přegenerování dat

Dobrý den,
bohužel k aplikaci pravidla nedochází ani po přegenerování (častečném i celkovém). Pro PURCHASE_PRICE není nastaveno žádné jiné pravidlo, takže z toho pohledu by to mělo být ok… Napadá vás, prosím, nějaké jiné řešení, jak docílit, aby byl výstup v Kč?

Můžete prosím uvést nějaký konkrétní příklad, kolik je na vstupu hodnota v EUR a kolik je potom na výstupu přepočítaná hodnota PURCHASE_PRICE? Ideálně jako screenshot z Mergada, ze stránky Produkty.
Protože pravidlo by opravdu mělo PURCHASE_PRICE přepočítat dle vzorce a na výstupu by měla být v PURCHASE_PRICE 27.210 krát větší hodnota, než na vstupu. :slight_smile:

Trošku to trvalo, ale již jsou ceny přepočítány. Jinak dlouho to neukazovalo žádnou změnu… tedy cena na vstupu byla stejná i jako cena na výstupu. Jako by to vůbec nebralo v potaz vzorec :slight_smile:
Děkuji za pomoc a přeji pěkný den!

1 Like
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt