Prevod z Mergada na Heureku

Dobrý deň.
Som v MERGADO nový a chcel by som sa informovať ako môžem previesť do Heureky upravené produkty, lebo vôbec som nenašiel ako sa to robí. Mám totiž prenajatú platformu eshopu a ha heureke menili nejaké pravidlá a teraz sa mi tam veľ produktov nezobrazuje čiže zbytočne platím za reklamu keď z nej mám minimum. Doporučili mi MERGADO že je to jednoduché a ľahko sa s nim pracuje . Kedže je MERGADO platená tak by som to chcel využiť čo najviac, ale nemám až taký prehľad v týchto veciach.
Ďakujem pekne za každú odpoveď.

Dobrý den,
doporučuji začít tady Začíname s MERGADO Editorom | Mergado.sk a vůbec si proklikat celou sekci Ako Začat na webu Mergada. Zejména se zaměřte na tuto část nápovědy Jak začít s MERGADEM - MERGADO Forum

Zároveň dává smysl co nejdřív absolvovat úvodní/začínáme školení práce s Mergadem Mergado Academy | Mergado.sk

A pročíst si specifikaci Heureka XML feedu, ať víte, jak na co máte hodnoty ve feedu upravovat Feed 2.0 - Heureka.sk

  • Pro napárování do produktových karet jsou obecně nejdůležitější elementy PRODUCT/PRODUCTNAME a CATEGORYTEXT.

Jak se propíší změny nastavené přes MERGADO do Heureky

  1. Založíte si v Mergadu Export z vašeho stávajícího Heureka XML feedu viz Začíname s MERGADO Editorom | Mergado.sk

  2. Export se vytvoří a dá vám k dispozici URL adresu upraveného XML feedu, který vložíte do Heureky místo vašeho stávajícího XML feedu.
    Kde je URL pro vložení do Heureky


    Kam se vkládá do Heureky

  3. Jakmile provedete úpravy feedu v Mergadu, dojde k přegenerování (aplikaci pravidel Mergada, které udělají změny ve výstupním feedu), Heureka si stáhne upravený XML feed a tím načte úpravy. Aplikace pravidel se děje automaticky několikrát denně, takže i na nově přidané produkty v budoucnu.

2 Likes