Pricing Fox live*

Ahoj všem! :raising_hand_woman:

Chtěla bych vám říct o novince z naší dílny a tou je aplikace Pricing Fox, která je zaměřená na automatickou cenotvorbu. :moneybag: Co všechno aplikace umí a s jakými daty pracuje se dozvíte na webu. :partying_face: Aktivovat si ji můžete v Mergado Storu a vyzkoušet na 15 dní zdarma.

Na rozvoji appky stále makáme a budeme ji rozšiřovat o další zajímavé funkce. :hammer_and_wrench: Zde budeme zveřejňovat nejaktuálnější info o releasech, vylepšeních či návody, aby se vám v rozhraní pracovalo co možná nejsnáze. :muscle: Pokud upřednostňujete spíše video :video_camera: než písmenka, bude vás jistě zajímat Youtube kanál, jenž bude postupně stále plnější.
Aplikace samozřejmě žije i na sociálních sítích a sledovat ji můžete jak na Facebooku :blue_book:, tak Twitteru :bird:.

Veškeré nápady :question: , co by vám v rozhraní pomohlo, popřípadě chyby, se kterými se můžete během práce setkat, nám neváhejte napsat. Za feedback budeme moc rádi! :pray:

pod-sebou-fb

3 Likes

První videonávod je venku! :video_camera: :partying_face: Přiblížíme vám v něm jak postupovat po spuštění aplikace :bulb:, při nastavování pravidel :woman_teacher: a povíme si i o úskalí, které vás během tohoto procesu mohou potkat. :male_detective:

2 Likes

:new: Využijte Pricing Fox i na Shoptetu. :bomb: Měňte ceny produktů automaticky ve feedu zmíněného shopového systému – přečtěte si návod! :bar_chart: :arrow_heading_down:

3 Likes

Na appce neúnavně makáme a první zatím nejvýznamnější release je venku! :partying_face: Nakoukněte do článku a objevte nové funkce. :sunglasses:

3 Likes

V návodě vám poradíme, jak přeceňovat s ohledem na nákupku, která však na výstupu bude schovaná. :thinking: :white_check_mark: Přečtěte si jej! :point_down:

1 Like

Rozšířené vyhledávání produktů :white_check_mark:, možnosti zobrazení výpisu :white_check_mark:, exporty :white_check_mark: a mohli bychom pokračovat… Pusťte si videonávod :video_camera: a mrkejte, co všechno najdete na stránce Produkty. :fire:

2 Likes

Pověste manuální cenotvorbu na hřebík! :handshake: Aplikaci zdokonalujeme a nejžhavější novinkou je napojení na e-shopový systém Woocommerce. :new: Přečtěte si, co je pro napojení potřeba, jak vám pomůže Mergado Pack a jak postupovat. :rocket: :point_down:

2 Likes

Připravili jsme pro vás premiérový díl Pricing Fox Live :movie_camera:, ve kterém vám ukážeme veškeré novinky v rozhraní aplikace a jak s nimi co nejlépe pracovat. :woman_teacher: Pusťte si video a zopakujte si, co všechno vám nástroj nabízí. :gift:

2 Likes

Provedeme vás celým procesem nastavení aplikace :hammer_and_wrench: a navíc ji budete mít až do konce sprna zdarma. :money_with_wings: Zjistěte na našem blogu, co přesně letní akce přináší. :free:

1 Like

Součástí nejnovějšího releasu je mimo jiné napojení na další e-shopovou platformu UpGates. :white_check_mark: V článku vám přiblížíme jak na to a také jaké další vylepšení v appce najdete. :fire:

2 Likes

Abyste své produkty :gun: a jejich vývoj měli ještě víc pod kontrolou, přidali jsme do aplikace nový detail produktu. :face_with_monocle: Koukněte do článku a přečtěte si, co novinka nabízí. :writing_hand:

Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt