Pricing Fox live*

První release nového roku umožnil uživatelům si nastavit plánované :calendar: automatické přeceňování na minuty přesně. :clock1: Pracujte s rozvrhem pravidel i vy a přečtěte si nejnovější článek. :muscle:

 • Nová funkce: automatické vypnutí/​zapnutí pravidla, opakovaně nebo jednorázově
 • Lehký redesign formuláře pro editaci a přidání pravidla
2 Likes

Chcete mít pod dohledem časový vývoj pricingové strategie? :mag_right: Nové rozšíření detailu pravidel o jejich historii vám s monitoringem a sběrem dat pomůže. :floppy_disk: Koukněte do článku a vydolujte z Pricing Foxu co nejvíce informací. :microscope:

Release notes:

 • Nová funkce: na detailu pravidla přibyla sekce Historie s grafy vývoje jednotlivých metrik za zvolené období
 • Produktové filtry, které jsou přiřazené některému z pravidel, nově označujeme a nelze je smazat
 • Přidali jsme samostatné okno pro přihlášení k newsletteru, včetně slovenské mutace
 • Nová diagnostika: nespárované produkty
 • Titulek okna z aplikace nově propisujeme také do Mergada, pro lepší přehlednost
1 Like

Škála možností pravidel se neustále rozšiřuje a s novými šesti podmínkami si pricing přizpůsobíte ještě více na míru vašim požadavkům. :star_struck: V článku vás provedeme jejich variantami a kombinacemi, mrkněte! :new:

Relesase notes:

 • Kompletně předělané a rozšířené možnosti cílení v přeceňovacím pravidle
2 Likes

Novinka v podobě nastavení rozpočtů v pricingových pravidlech vám umožní řízení cenotvorby například podle nákladů či množství objednávek. :shopping_cart: Seznamte se s možnostmi funkce, které vám popisujeme v dnešním článku. :checkered_flag:

Release notes:

 • Nová možnost nastavení pravidla: přiřazení rozpočtu (prokliky, objednávky, obrat nebo náklady) v určeném časovém okně. Po vyčerpání rozpočtu se pravidlo samo automaticky zneaktivní.
 • Detail pravidla: pokud má pravidlo přiřazený produktový filtr, nově je možné se z detailu prokliknout přímo na stránku Produkty s aktivním filtrem. Pokud je pravidlo vytvořené na Mergado výběr, proklik vede na stránku Produkty v Mergadu.
1 Like

Nová spolupráce a napojení je na světě! Tentokrát jsme Pricing Fox propojili s platformou JZshop. :satellite: Přečtěte si, jak aplikaci nastavit a jak spolu oba systémy komunikují. :abacus:

Release notes:

 • Nové napojení: eshopové řešení JZShop.cz
 • V případě aktivního napojení na Prestashop nyní informujeme o povinnosti počítání cen bez DPH a v průvodci prvním spuštěním zobrazujeme automaticky políčko pro nastavení elementu s daní
 • Na stránce Nastavení - Napojení nově naleznete tabulku s aktivními konektory s důležitými informacemi a možností ručně spustit napojení
 • Na detailu pravidla zobrazujeme také informaci o stáří pravidla (datum vytvoření a počet dní)
3 Likes

Jak dobře znáte stránku Pravidla a editační formulář pravidel v Pricing Foxu? Jestli máte rezervy, shlédněte nové video :movie_camera:, ve kterém se dozvíte vše potřebné. :point_down:

2 Likes

Druhý díl nové videosérie je venku. Tentokrát jsme pro vás připravili obhlídku úvodní stránky Přehled, a také stránky Produkty. Ve videu se dozvíte, jaké možnosti a vychytávky nabízejí. :calling: :trackball::joystick:

1 Like

Posledních několik měsíců jsme usilovně pracovali a vylepšovali lišácký nástroj na :wrench: :dollar: cenotvorbu. Výsledky naší práce jsme shrnuli do třetího dílu Pricing Fox Live. Zjistěte, co je v aplikaci nového. :cinema: :arrow_down:

2 Likes

Jak jsme avizovali v posledním videu o stránkách v aplikaci – nový díl je věnovaný exportování :articulated_lorry: produktů a stránce Exporty v záhlaví nástroje. Víte, jak si vygenerovat odkaz, či upravit obsah exportu podle vlastních preferencí? To a mnoho dalšího se dozvíte ve videu. :point_down:

Prostřednictvím diagnostiky Pricing Foxu jste neustále v obraze o stavu a kondici :muscle: svého sortimentu. Je dostupná pro každého uživatele a byla by škoda ji nevyužít. Pomáhá i vám s vylepšováním inzerce?

1 Like

Je tu nový release :fire: Pricing Foxu přinášející novinku v podobě vylepšeného chování pravidel. Jak funguje a co od něj můžete čekat se dozvíte v článku. :point_down:

1 Like

Bude Liška přeceňovat produkty, které mají ve feedu prázdný element s nákupní cenou? Zjistěte, jak absence nákupky ovlivní cenotvorbu a také způsob, jak ji do feedu dodatečně doplníte. :point_down:

1 Like

Už jste zažili situaci, kdy jste na produktový filtr nastavili pravidlo, ale po čase jste z něj chtěli vyřadit jeden či několik konkrétních produktů? S novou funkcí to zvládnete na pár kliknutí. :star_struck: Zjistěte více v článku. :point_down:

2 Likes

Chcete si omezit přeceňování podle vašich představ? :money_with_wings: Tak to vás potěší vylepšení ručně nastavitelných limitů v liščích pravidlech. :bulb: Seznamte se s jejich možnostmi v článku. :arrow_down:

1 Like

Minulý týden jsme aplikaci obohatili o další funkce. :bulb: Nahlédněte do nejnovějšího článku, ve kterém vám novinky na stránce Diagnostiky a v pravidlech, představíme. :point_down:

1 Like

V aplikaci jsme přivítali v pořadí již osmý shopsystém Webareal. :partying_face: Podívejte se, jak si s Liškou jednoduše propojíte e-shop postavený na této platformě. :face_with_monocle:

4 Likes

Budete se účastnit e-commerce konference ShopCamp? :star_struck: Máme pro vás připravený workshop o Dynamickém pricingu na Shoptetu. :chart_with_upwards_trend: Pokud se chcete dozvědět, jak nastavit automatickou cenotvorbu efektivně, hlasujte pro nás. :arrow_down: Stejně tak by vás mohl zajímat workshop o sledování výkonu a zdraví inzerce nebo přednáška o nejčastějších problémech s biddingem od Bidding Fox.

1 Like

Nepřeceňují se vaše produkty podle vytvořeného pravidla? :face_with_raised_eyebrow: Důvodem může být právě řazení. :slightly_smiling_face: Přečtěte si článek a dozvíte se, jaké zásady dodržovat, aby automatický pricing fungoval efektivně. :chart_with_upwards_trend:

2 Likes

Chystáte se letos na e-commerce konferenci ShopCamp? :sunglasses: Za náš tým se můžete těšit na Domču, která si připravila workshop o dynamickém pricingu na Shoptetu. :chart_with_upwards_trend: Jirka z Bidding Fox vám představí nejčastější problémy s biddingem a pomůže vám se sledováním výkonu inzerce. :money_with_wings: Hlasujte pro nás prostřednictvím odkazu.

2 Likes

V následujících týdnech se můžete těšit na několikadílný seriál o filtrování produktů v naší Lišce. :mag_right: V prvním díle jsme shrnuli, k čemu můžete filtry použít i jak nastavit aplikaci na úplném začátku. :memo:

2 Likes
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt