Pricing Monitor jako feed a hlídač cen ?

Pricing Monitor je sice super ale výsledkem je jen tabulka Potřeboval bych aby výsledkem byl nějaký nový feed . NAvíc abych si mohl vybrat které eshopy hlídat a navíc aby uměl hlídat i ceny eshopů které nejsou na heuréce. Něco jako je prisure.com nebo Price2Spy.com

1 Like

Díky za zajímavý námět. Pricing Monitor se takových funkcí nejspíš nedočká. Je úzce zaměřený na Heureku a analýzu provádí na statistických datech z ní. Navíc je to levná appka, u které se za cenu 186 Kč měsíčně další vývoj nevyplatí.

To spíše nějaká nová aplikace nebo rozšíření stávající, např. podobná aplikace Pricing Rank by možná takové věci mohla časem umět. Přepošlu tip vývojáři Pricing Ranku, jestli by něco takového zvládl do aplikace přidat nebo vytvořil novou.

ZDravím. Rok se sešel s rokem a chci se zeptat zda nějak se pokročilo v hlídání cen viz komunikace výše

1 Like

Ano, pokud jde o hlídání cen na Heurece, tak je tu vylepšená aplikace Bidding Fox Elements, která načítá všechny ceny ze sortiment reportu a další statistiky do elementů, se kterými lze v Mergadu pracovat.

Ukázka nových elementů pro data z Heureky:Aplikace je vázaná na export, tedy výsledkem kombinace MERGADO + Bidding Fox Elements s aktivovanými elementy ze Sortiment reportu a Heureka statistik je feed, obsahující ceny konkurence na Heurece pro další analýzu. :wink:

Pozn.: ceny eshopů, které nejsou na Heuréce tímto způsobem nejde sledovat.