Pricing Monitor

Užitečná aplikace, která každý den automaticky kontroluje stav vaší nabídky a chystá pro vás čerstvé reporty, které vám řeknou jak si vaše nabídka stojí. Naznačí vám, jaké produkty zlevnit, protože se jejich cena zřetelně liší od zajímavějších nabídek. Pomůže vám rozhodnout, zda položky držet na pozicích s aukčními cenami prokliku (aktuálně první 4 pozice) a platit za každý proklik vysoké ceny, či ne. Další reporty, které Pricing Monitor umí, jsou třeba produkty, u kterých je prostor pro navýšení prodejní ceny, nebo produkty, které prodáváte se zápornou marží (tento report vám Pricing Monitor vytvoří pouze v případě, že používáte Mergadovo nákladové XML). Tyto výběry si můžete následně exportovat do CSV souboru a dále s nimi pracovat.

Nastavení

Pro využívání Pricing Monitoru stačí nastavit spojení s Heurekou v aplikaci Keychain. Podmínkou využití aplikace je také certifikát Ověřeno zákazníky, který uděluje Heureka.

 

Poznámky
Pricing Monitor si zapnete v Mergado Store. Prvních 10 dní bude pracovat zdarma. Vypnete-li ji v této době, nezaplatíte ani korunu. Času na vyzkoušení je tedy dost. Dlouhodobě pak můžete mít přehled o správnosti své cenové politiky za 186 Kč / měsíc.