Pricing Rank - tipy a náměty na vylepšení aplikace

Budeme rádi, když nám sem napíšete Vaše tipy z používání aplikace, případně i náměty na její další vylepšení.

Pokud zatím netušíte, co aplikace Pricing Rank umí a jak vypadá, podívejte se na videonávod, jak aplikaci nastavit.

Ahoj @ludekvolejnik,
apku pravidelně používám a docela by se mi líbilo, kdyby CSV bylo v češtině a tak nějak hezky naformátované, abych měl s dodatečnou úpravou co nejméně práce. Je to možné?

Taky by bylo fajn exporty pro každou cenovou politiku a doporučení zvlášť.

Konec hlášení, měj se.

1 Like

Díky za náměty na vylepšení aplikace @Vlado, záhlaví CSV v češtině a samostatné exporty jednotlivých cenových politik jsem přidal do roadmapy vývojáři.

Jak to myslíš s tím hezkým naformátováním u CSV souboru?

Formát čísla, měny a procent, špatně se s tím pracuje, tak jak je to teď nastavené . Mohu osobně ukázat. :wink:

Celkem dost by pomohlo, k rozšíření klientely, zrušení podmínky na ověřeno zákazníky. Nový e-shop, který má tisíce produktů od dodavatele zná svou minimální a prodejní cenu by tento modul mohl velmi snadno využívat a právě k tomuto ověřeno zákazníky se díky tomuto dopracovat. Do té doby musí dělat ručně, nebo využít jiný nástroj. Ověřeno zákazníky nebude až tak podstatný pro stažení dat, proč je tedy tato podmínka?

1 Like

Pricing Rank používá ke své funkci tzv. Sortiment report z Heureky. Tento report Heureka generuje pouze e-shopům, které mají certifikát Ověřeno zákazníky.

Nejde tedy o podmínku Pricing Ranku, ale o podmínku ze strany Heureky.

1 Like

Dobrý den @swearino :slight_smile:

MERGADO Store má v nabídce ještě jednu aplikaci a tou je Pricing Fox. Pro spuštění aplikace nepotřebujete nic jiného než konverzní XML feed z Heureky a pomůže vám automaticky přeceňovat produkty podle pravidel, která si sám nastavíte. Pricing lze omezovat přesným limitem, nákupní cenou, zohledňovat ceny dopravy, popřípadě nechybí ani možnost práce s cenami bez DPH. Nedílnou součástí jsou také exporty sortimentu či diagnostika, což vám může pomoct při reportingu nebo monitorování sortimentu. Pokud byste se pro aplikaci rozhodl, koukněte na blog, kde jsou návody jak postupovat při spuštění a nebo se na mne neváhejte obrátit.

Přeji vám klidný pátek!

S přátelským pozdravem, Dominika :fox_face:

1 Like