Problem s exportom feedu

Ahoj ,
mam feed od shoptetu a chcem ho cez mergado konvertovat na strukturu heureka cz. Je tam mnozstvo produktov no exporter najde len jeden. prikladam obrazok.

vedeli by ste mi poradit kde by mohol byt problem?
ide o tento vstupny feed https://…bfce

Dakujem za pomoc

1 Like

Ten počet produktů je jen odhad a “správně” se vše spočítá až po samotném importu. Každopádně děkuji za příklad, tady je ten odhad opravdu mimo, předám to kolegům k vylepšení funkce odhadu počtu produktů.

Klidně tedy vytvoření exportu dokončete, teprve potom uvidíte reálný stav.

Zároveň doporučuji k popsanému záměru dvě věci:

  1. pokud opravdu chcete použít jako vstupní formát ten kompletní feed, určitě si na začátku vytváření exportu zatrhněte, že se má export vytvořit v nové verzi “Mergado 2”:

Tato verze umí se Shoptet formáty lépe pracovat

  1. osobně bych doporučil použít spíše jako vstupní feed ten, který najdete v menu administrace Shoptetu: Propojení → XML feedy → Heureka.cz - Rozšířený feed → vedle najdete URL adresu, viz screen:
    screenshot-2022.09.01-10_23_52

PS: toto fórum je veřejné, tak jen ať to víte, že kdokoliv může uvedenou adresu feedu použít, zvažte případně editaci příspěvku a její skrytí.

2 Likes

Dakujem za odpoved, ked sa snazim pouzit rozsireny feed, dostanem tuto hlasku:

A ked pouzijem povodny kompletny feed shoptetu, nie rozsireny. Zaskrtnem pouzitie novej verzie mergada, tak toto je vysledok. Bud nieco nerobim ja spravne alebo tam je problem, vies mi prosim poradit este. Dakujem!

Nezměnilo se něco v zabezpečení feedů? To vypadá, že nyní Mergado nemůže feed stáhnout, protože je “příliš zabezpečený”… :thinking:

Návod co s tím udělat máme popsaný v článku: