Problém s importem produktů po release (25.4.2024)

:warning: Po včerejším release 2024-04-24T13:30:00Z evidujeme problémy s importem produktů. Problém se projevuje nesprávnou detekcí duplicit, čímž se importuje a následně exportuje méně produktů. Rozsah zjišťujeme, ale zatím se to jeví jako plošný problém.

Intenzivně pracujeme na opravě. Aktuální informace ohledně odhadu možné opravy budeme přidávat do vlákna.

Za komplikace se omlouváme.

1 Like

Dobrý den, máte nějaké informace, jak to vypadá s odstraněním chyby?

1 Like

Oprava je připravena a nyní se testuje, potom bude co nejdříve nasazena na produkci.
Prosím ještě o strpení, pevně věřím že to bude opraveno už velmi brzy.

Ještě doplním, že po opravě přegenerujeme všechny projekty, kterých se problém týkal, tak jen ať víte, že přegenerování následně zajistíme.

1 Like

Dobrý den, máte prosím nějaké info, kdy to bude zprovozněno?
Je to docela velký problém, když se vám nepřeceňuje e-shop!!!

DH

1 Like

Ano, jsme si toho vědomi, čas opravy mi nikdo z vývoje závazně sdělit nechce, bude to však opraveno co nejdříve to půjde. Můj soukromý odhad je do hodiny (cca).

To není dobrá zpráva.
:expressionless:

Od testerů mám informaci, že testují už poslední scénáře. Ještě tedy pár minut a bude se releasovat oprava.

1 Like

Oprava byla právě nasazena.

Nyní přidáme do fronty k přegenerování všechny projekty, kterých se problém s duplicitami týkal a postupně se přegenerují.

Urychlit přegenerování můžete manuálním spuštěním přegenerování v levém menu projektu:
Nastavení → záložka “Přegenerování” → Přegenerovat vše.

(Ale jak jsem psal, my tohle zajistíme i z naší strany.)

a import pravidlo?

1 Like

Ano, to také @zarety

@Alex sice zprávu smazal, nicméně byla tam informace o červeném hlášení v Mergadu:

…“byl proveden restart databáze Mergada”…

Projektů k přegenerování je teď totiž ve frontě velké množství a bude nějakou dobu trvat (řádově pár hodin), než budou všechny automaticky přegenerované.

Pro urychlení můžete spustit přegenerování manuálně v levém menu projektu:
Nastavení → záložka “Přegenerování” → Přegenerovat vše.

je už opravený ten bug s “všechny produkty” v importu?
PS budu mít jízlivé poznámky ale to je vám určitě jasné žejo … :smiley:

2 Likes

Ano Jirko, je nám to úplně jasné. :innocent:
Na opravě této specifické chyby, týkající se pravidla Import datového souboru, vývojáři aktuálně pracují. Snažil jsem se zjistit, kdy oprava bude zveřejněna, ale tuto informaci ještě nemám. Doufám, že to bude ještě dnes.

Oprava by měla být určitě dnes. Když vše dopadne dobře, tak skutečně co nevidět.
Tedy +/- hodina. :slight_smile:

1 Like

ty to chceš stihnout do 13 je mi to jasné :D:D:D

2 Likes

Oprava týkající se pravidla Import datového souboru byla před chvílí zveřejněna.
Ping @zarety

2 Likes

to bylo těsné xd

3 Likes