Problém se stahováním feedů z MERGADA

:warning: O víkendu jsme byli terčem DDOS útoku a správce serveru zablokoval některé IP adresy, včetně Heureky. To způsobuje, že nejdou stahovat některé feedy.

Odblokování IP adres urgentně řešíme se správcem serverů. Za způsobené komplikace se omlouváme. Budeme vás informovat o aktuální situaci.

3 Likes

Hlásím problém s rumunským Compari, už mi feed blokli a napsali výpis IP, které mám povolit. Děkuji za vyřešení.

2 Likes

Dobrý den, od víkendu řešíme problém s Heurekou, kdy na naší straně nevidíme žádný problém, na Mergadu se také vše tvářilo, že je v pořádku a den později se dozvíme, že to v pořádku není. U placené služby nedat žádné info, že se něco děje, obzvlášť když se jedná o velké srovnávače typu Heureka v ten hlavní čas - tj. víkend a období před Vánoci, kdy jsme jako prodejci přišli o statisícové částky mi nepřipadá jako férové jednání. Těším se na uhrazení další faktury…

Dobrý den,

my máme problém se stahováním feedů u Kauflandu a Heureky.

Advisio

1 Like

Máme potvrzeno, že Idealo už si data opět v pořádku stahuje. Nicméně notifikace o tom, že feedy nejsou stáhnout nám chodí prakticky odevšud.

1 Like

Od vývojářů mám informaci, že

Veškeré blokování by mělo být zrušené.

mohu poprosit @advisio , @Vaclav_Stepar a @vasek_jokl , zda můžete potvrdit, že stahování je již v pořádku? Děkuji moc.

Za komplikace se omlouváme, nešlo o nic plánovaného.

2 Likes

Od vícero zákazníků už máme potvrzeno, že stahování feedů je opět funkční.

Žádné blokování při stahování feedů na naší straně již neprobíhá.

Aktuálně kolegové pracují na opatřeních, aby k podobné situaci již do budoucna nedošlo. Děkujeme za pochopení.

4 Likes