Rozdílné obrázky pro zbozi.cz

#1

Dobrý den, prosím vás mohl by mi někdo prosím poradit jestli je v Mergadu možné udělat to, že XML soubor odesílá na zboží.cz jinou fotografii než je na eshopu? Bohužel se mi nedaří zda se tu někdo na něco podobného ptal našel jsem jen plugin na obrázky, ale ten je bohužel pro mé potřeby moc drahý.

Pokud někdo víte, budu moc rád za jakou koli radu nebo tip :slight_smile: Děkuji a s pozdravem, Lukáš Kesner

0 Likes

#2

Záleží, co přesně tím myslíte. Můžete si na stránce Produkty najít konkrétní produkt, kliknout na něj --> zobrazí se stránka pro editaci produktu. Do pole IMGURL můžete vložit požadovanou adresu obrázku a stiskem tlačítka vespod stránky uložit.

Pokud by bylo třeba upravit IMGURL více obrázků a byla v tom nějaká logika (např.: stará IMGURL: https//www.mujshop.cz/adresar/soubor-1.jpg nová IMGURL: https//www.mujshop.cz/novyadresar/soubor-1.jpg) tak by to šlo přepsat pravidlem hromadně.

Je toto řešení vašeho problému @Lukas?

0 Likes

#3

Dobrý den, děkuji za odpověď. Mě jde o to že nesmím do zboží.cz odesílat fotografie produktů tak jak je mám na e-shopu fotky které jsou zakázané. Tak jsem myslel že bych do zbozi.cz odesílal klidně jednu hromadnou fotku pro všechny produkty, nebo bych nastavil klidně pro každý produkt jinou. Jde jen o to aby fotka co je na eshopu nebylo na zbozi.cz

Pravděpodobně mi bude stačit změnit URL v IMGURL, akorát mi to předtím nedošlo, podívám se a moc děkuju za radu.

1 Like

#4

Pokud by to bylo pár položek, řešením může být i jejich prosté skrytí. Buď manuálně po jedné položce na stránce Produkty, nebo hromadně výběrem & pravidlem.

0 Likes

#5

Jsou to bohužel všechny produkty, ale snad se to povede s tím IMGURL, zítra na to kouknu,

díky :wink:

1 Like