Rychlá lišta - při více shopech

náměty

#1

Ahoj, tuším, že již na to přišla řeč. Ale běžný uživatel nemá aktivní lištu, aby rychle mohl najít svůj e-shop.
Admini Mergada ji tam mají. Lze ji přidat i pro běžné uživatele Mergada?

Děkuji.


#2

Ahoj,

co přesně myslíš “rychlou lištou”?

Pokud jde o tu zelenou lištu, ve které se uvnitř e-shopu či exportu objeví seznam dostupných e-shopů, resp. exportů pod určitým e-shopem, tak tu mají k dispozici i běžní uživatelé.

Pokud jde o filtrování pomocí abecedního seznamu nad výpisem e-shopů, tak to se objeví až po tom, co by se mělo vypsat více jak 20 e-shopů. (a je jedno, zda jde o “admina” či “běžného uživatele”)


#3

To 2. Abecední seznam.

Mám jich nyní 18 :slight_frown:

Už je to dost nepřehledné. Pokud by šel limit snížit na 10 např, tak to bude super.


#4

Snížení limitu zatím neplánujeme, protože tím “přepnutím” na abecední filtr dojde ke změně zobrazené stránky, kdy jsou vypsané jen eshopy spadající pod konkrétní písmeno abecedy a tedy nejsou všechny na stránce pod sebou, což by některým uživatelům s menším počtem eshopů zase mohlo vadit. Ta hodnota 20 eshopů je takový kompromis.

Protože vím, že jsi šikovná, tak doporučuju lehce zabojovat a získat dva nové zákazníky (nebo i více) a abecední filtr se hned objeví. :wink:

A teď vážně, kromě abecedního filtru mají admini Mergada ještě textový filtr, který používáme nejčastěji a funguje jako omezovač zobrazených eshopů na jedné stránce (je k dispozici všem také od 20 eshopů). Tuhle funkci po konzultaci se @smuuf zpřístupníme uživatelům i s menším počtem eshopů, než 20 a podle mě to bude přesně splňovat co potřebuješ -> půjde rychle najít konkrétní eshop zadáním prvních pár znaků z jeho názvu. :wink:


#5

Super díky. Filtr bude ok.


#6

Spolu s dnešními novinkami v Mergadu (soupis bude brzy na blogu) byla doplněna i funkce (filtr) pro rychlé hledání eshopu.


#7