Rychlá lišta - při více shopech

Ahoj, tuším, že již na to přišla řeč. Ale běžný uživatel nemá aktivní lištu, aby rychle mohl najít svůj e-shop.
Admini Mergada ji tam mají. Lze ji přidat i pro běžné uživatele Mergada?

Děkuji.

Ahoj,

co přesně myslíš “rychlou lištou”?

Pokud jde o tu zelenou lištu, ve které se uvnitř e-shopu či exportu objeví seznam dostupných e-shopů, resp. exportů pod určitým e-shopem, tak tu mají k dispozici i běžní uživatelé.

Pokud jde o filtrování pomocí abecedního seznamu nad výpisem e-shopů, tak to se objeví až po tom, co by se mělo vypsat více jak 20 e-shopů. (a je jedno, zda jde o “admina” či “běžného uživatele”)

1 Like

To 2. Abecední seznam.

Mám jich nyní 18 :slight_frown:

Už je to dost nepřehledné. Pokud by šel limit snížit na 10 např, tak to bude super.

Snížení limitu zatím neplánujeme, protože tím “přepnutím” na abecední filtr dojde ke změně zobrazené stránky, kdy jsou vypsané jen eshopy spadající pod konkrétní písmeno abecedy a tedy nejsou všechny na stránce pod sebou, což by některým uživatelům s menším počtem eshopů zase mohlo vadit. Ta hodnota 20 eshopů je takový kompromis.

Protože vím, že jsi šikovná, tak doporučuju lehce zabojovat a získat dva nové zákazníky (nebo i více) a abecední filtr se hned objeví. :wink:

A teď vážně, kromě abecedního filtru mají admini Mergada ještě textový filtr, který používáme nejčastěji a funguje jako omezovač zobrazených eshopů na jedné stránce (je k dispozici všem také od 20 eshopů). Tuhle funkci po konzultaci se @smuuf zpřístupníme uživatelům i s menším počtem eshopů, než 20 a podle mě to bude přesně splňovat co potřebuješ → půjde rychle najít konkrétní eshop zadáním prvních pár znaků z jeho názvu. :wink:

1 Like

Super díky. Filtr bude ok.

Spolu s dnešními novinkami v Mergadu (soupis bude brzy na blogu) byla doplněna i funkce (filtr) pro rychlé hledání eshopu.

3 Likes