Seznam Index Checker

Aplikace Seznam Index Checker skrze propojení se Seznam Reportérem kontroluje, zda jsou vaše URL adresy ve feedu správně zaindexované. Navíc umí říct, kolik adres v Seznam indexu je a kolik jich chybí, a aplikace sama zašle požadavek na indexaci tam, kde je to potřeba.

Seznam Index Checker je pomocí API napojen na Seznam Webmaster , díky čemuž uvidíte i data, které v samotném Reportéru nenajdete.


Proč Seznam Index Checker využívat

  • Pracuje samostatně a šetří vám čas.

  • Zvýší šance na vyhledání vaší stránky.

  • Upozorní na chyby na webu

 

Poznámky

Aplikace spolupracuje se službou Seznam Webmaster a po úvodním propojení této služby s aplikací v Mergadu bude Seznam Index Checker monitorovat stav indexu , tedy kolik stránek vyhledávač Seznam indexuje. Tohle samozřejmě zahrnuje i produkty z feedu.

Když aplikace zjistí, že Seznam neví o všech stránkách, tak mu je pošle (přes seznamácké API) k přednostní indexaci . Díky tomu se seznam dozví o nových stránkách webu velice brzo a obecně se zvýší zaindexovanost vašich produktů.

Pro fungování aplikace je nutné se nejdříve registrovat do služby Seznam Reportér, po registraci a ověření webu zkopírujte váš API klíč do aplikace v Mergadu.

Aplikace stojí měsíčně 186 korun , prvních 10 dní je na zkoušku zdarma.

Našli jste chybné či přesměrované URL? Nelekejte se

Stalo se vám, že některé URL Seznam Index Checker vyhodnotil jako chybné nebo s přesměrováním?

Pravděpodobně to znamená, že e-shop při indexaci vrátil chybu (možný např. výpadek databáze), nebo vůbec neodpovídal server a čas na odpověď vypršel. Není to proto důvod k obavám, že URL jsou skutečně chybné.

Adresa s přesměrováním znamená, že na dané adrese produkt není a je přesměrovaný jinam.Vyhledávače ukazují zejména adresy, které vedou rovnou na stránku . Adresy, kde produkt chybí (nejčastěji po přejmenování produktu), proto nejsou odesílány k indexaci. Ani zde se není čeho bát – zákazník přesměrování nezaznamená.