Skrytí elementu s určitou hodnotou = prakticky to samé jako prázdný element?

Ahojte,

klient, kde nemáme průběžnou správu mi narychlo napsal, že mu Heureka hrozí ihned bloknutím shopu (nereagoval na to dřív, a teď plaší)- na webu chce mít určité věci označené jako dárek, ale to se mu propisuje jako zakázaný GIFT do feedu.

Potřebuji tyto konkrétní dárky (X = např. “200Kč za registraci”) z feedu smazat.
Ale mají tam i jiné, platné a relevantní dárky v poli GIFT u jiných výrobků.

Tlačítkem “škrtlého oka” v menu Elementy u elementu dané hodnoty nevypínám daný element, ale skrývám všechny položky, které danou hodnotu X v něm mají, takže tím ne.

Dal jsem tedy “najít a nahradit” v elementu GIFT:
IF GIFT = “X” → “” (nahraď prázdnem)

Teď tam ale visí prázdné elementy GIFT “bez hodnoty”.

Vadí to něčemu nebo je to řešení OK? Když Heureka dostane prázný údaj, element si nevezme? Nebude tam viset prázdný dárek? Dozvím se to snad za 2-4 hodinky, ale radši bych věděl hned, jestli na to jdu blbě, ať jim to nebloknou.

Nebo dá se nějak úplně skrýt u části položek ve feedu daný element o hodnotě X? (celý ho skrýt nemůžu, zmizely by mi relevantní GIFTy)

Díky moc,

Petr

1 Like

Ano, smazání hodnoty elementu je korektní způsob, jak skrýt element nějakému produktu pro výstup.

Tím pádem, když si vytvoříš výběr produktů, kterým potřebuješ skrýt určitý element, stačí u tohoto výběru přepsat pravidlem původní hodnotu na prázdnou.

3 Likes

Zapomněl jsem posledně poděkovat, četl jsem to jen v mailu a rychle řešení použil.

Díky Luďku!

2 Likes