Skrytie velkeho mnozstva elementov naraz

Zdravim vsetkych, chcel by som sa opytat, ci by niekto vedel poradit ako sa da hromadne skryt vyse 4000 vnorenych elementov, bez toho, aby som musel preklikavat stranky po 50 :slight_smile:
Dakujem

Tomas

1 Like

Ahoj Tome, tohle v Mergadu naklikat rychleji, než po těch 50 v tuto chvíli nejde, naštěstí máme skvělej support a šikovný vývojáře :blush: , takže když napíšeš na MERGADO@MERGADO.cz odkaz na export, kde to potřebuješ (nebo mi to pošli přes zprávu tady na fóru), tak to jednorázově skryjeme přes databázi. :wink:

Samozřejmě je to pro nás i námět na vylepšení, aby se tohle dalo nastavit přímo v Mergadu, bez nutnosti nám psát, takže díky, popřemýšlíme nad tím! :construction_worker_man:

2 Likes

este som zistil, ze toto velke mnozstvo elementov trochu komplikuje zivot aj pri vybere elementu napr ak si robim vyber produktov, a dam “code” tak mi vyhlada obrovske mnozstvo a musim skrolovat, takze radsej idem do custom a robim vyber cez %CODE% :slight_smile:

2 Likes

boo by super, keby sa dalo aj take, ze zafixovat niektore elementy, v pripadoch ako mam ja, ze mi stale pribudaju nove (z eshopu) pri zalozeni produktu alebo parametri a pod.

2 Likes

Tohle jsem psal jako námět na vývoj, snad to projde k realizaci. V případě jako máš to dává velký smysl a tuhle potřebu chápu.

1 Like

ano, ono to vychadza uz z toho, ze sa snazim pracovat viac s datami eshop to eshop a nie pre porovnavace, tak sa budem tesit, ked sa podari implementovat dalsie veci. vdaka

2 Likes

Mě se, takto ze screenshotu, zdá, že by mohlo jít o elementy s parametry (či jak tomu vývojáři říkají). To bychom podporovat chtěli. Ale bude to nějaký čas trvat. Kapku to změní logiku práce s elementy. Měl by to přinést refactoring backendu, na kterém pracujeme. Ale je to hodně velký úkol. V řádech řady měsíců.

Tedy pokud to ze screenshotu chápu správně :smiley:

1 Like

ano to bude asi ono. chapem, tak si rad pockam.
Mne by tam stacilo, keby si viem aj zafixovat ktore elementy chcem dalej pouzivat, cize ked pride novy bude autoamticky na vystupe skryty a nemusel by som to riesit dalej