TSV formát - převod z xml

Dobrý den, nevíte prosím, zdali se dá na Mergadu převést xml formát do tsv ?

Děkuji

MERGADO podporuje na výstupu různé formáty. Nejčastěji je to XML, pak CSV. TSV si nejsem jist, ale ono to není třeba vědět - protože každý výstupní formát má napevno zadáno, jaký výstup má vytvářet. Pokud je to např. Shopalike, na výstupu je kombinace “shopalike + XML” a je to napevno. Některé reklamní systémy umí načítat více formátů souborů. My jsme vždy vybrali jeden, který MERGADO preferuje.

K čemu byste TSV potřeboval?

Děkuji za reakci.

Vím, že si mohu vybrat obchod a neřešit formát souboru, celkově velice uživatelsky přítulné z pohledu UX/UI atd.
Ale zrovna řešíme nestandartní formát od celkem velké polské firmy http://www.miinto.com

Pokud si chcete počíst http://developer.miinto.com/documentation/Miinto_Brand_Feed_Requirements.pdf

A potřeba? Napojení feedů, nic víc nic míň.

2 Likes

Bezva. Dávám na @ludekvolejnik má dnes dovolenou, ale tohle by (snad) mohlo počkat do příštího týdne. Podívá se na dokumentaci a případně zadá na náš vývoj přípravu tohoto formátu.

Může být?

Pokud se povede implementace do Vašeho webového prostředí, bude to za standardní paušální poplatek? Nebo si něco účtujete za “dodělávky” ?
Popravdě už mám požadavek na analýzu u jiné firmy, a tento dotaz jsem napsal spíše jen informačně.

Děkuji

Žádné poplatky navíc neúčtujeme. Jediné ceny jsou platby za e-shop viz ceník, případně ceny aplikací, které to mají uvedeno ve svém profilu v Mergado Store. V tomto případě je situace taková, že vy “dáváte nápad na vylepšení Mergada” a my ho (snad) zrealizujeme. Pro všechny uživatele, bez nějakých zvláštních plateb :smile:.

MERGADO vylepšujeme neustále. Toto tedy zařadíme do plánu úkolů pro vývojáře.

Odpověděl jsem dostatečně?

Rozumím, děkuji za rychlou odezvu a přeji fajn den :slight_smile:

1 Like

Dobrý den Michale, máte už prosím nějaký odhad, jestli jste schopni a kdy integrovat tento feed?
Nechci na Vás tlačit, mám však rozjetý požadavek u jiné společnosti, rád bych to porovnal a rozhodl se.

Děkuji

Zdravím @mikigroup, naši vývojáři už to mají zařazené v plánu a v Mergadu bude podpora miinto.com formátu (pro všechny země) dostupná 8. 8. 2018. :wink:

1 Like

Díky, jste báječní :wink:

2 Likes

Dobrý den @ludekvolejnik. Prosím o info, zdali termín je stále reálně zvládnutelný - 8.8.2018, abychom se na to potom rovnou vrhli :slight_smile:

Díky

1 Like

@ludekvolejnik Už ho vidím ve výstupním formátu, jdu si s ním hrát, díky a přeji fanfárový den.

2 Likes