Úprava fotiek cez feed image editor

Dobrý deň,

pomocou feed image editora si upravujem vybrané fotky vo feede podľa aktuálnych akcií a pod. Je nejaká možnosť, aby som v tomto feede okrem 1. upravenej fotky cez FIE posielala vo feede aj neupravený/originálny 1. obrázok? :thinking:

Ide mi o to, že ak si dám prelepku cez vybrané fotky a potom by som cez FB chcela na tieto produkty nastaviť aj AB testovanie, tak jediná možnosť, na kt. som prišla je, že si vytvorím 2 feede - jeden s upravenými fotkami pomocou FIE a druhý bez úprav. Lenže tým AB testovanie stráca zmysel… Vie mi s tým niekto pomôcť? :slight_smile:

1 Like

Dobrý deň,

napadlo mi, že si môžete vytvoriť element s názvom IMG_URL_ALT do ktorého si nakopírujete URL adresy z elementu IMG_URL. Takto docielite, že budete mať v jednom feede 2x hlavný obrázok (jeden potom upravíte vo FIE a druhý necháte neupravený). Obávam sa však, že s týmto narazíte práve na FB a nebude možné tam takto nastaviť A/B testovanie. :thinking:

Oveľa schodnejším riešením mi príde práve druhá možnosť, ktorú sama spomínate. Mať vytvorené 2 feedy (jeden s upravenými obrázkami a druhý bez úprav), vytvoriť na FB 2 separátne katalógy a nechať kampane bežať súbežne s rovnakými nastaveniami. Touto cestou by to pre vás potom za vybrané obdobie malo byť ľahko zmerateľné, ktorá kampaň vám viac dáva zmysel. :+1:

3 Likes

Ďakujem, skúsim aj tú prvú možnosť, no obávam sa, že skončím pri tej druhej :slightly_smiling_face:

1 Like