Vlastný vstupny format

Ahoj,

potrebujem do mergada dostat tento feed: https://odpoviem.sk/StoreCards.xml. Postupoval som podla videa, ako pouzit vlastny format,no vzdy v exporte mi MERGADO vrati prazdny feed kde je 0 produktov.
Viete mi prosim poradit co je zle? Elementy som priradil podla napovedy no URL element vo vstupnom feede nie je, ten jedniy som nepriradil.
Nieco robim zle ale uz netusim co.

Dakujem za rady

1 Like

Ahoj, zkoušel jsem to a v definici vlastního formátu je u tohoto feedu taková “zajímavost”, že je tam ve feedu element ITEM, který se u definice vlastního formátu přednastaví jako ITEM (položka e-shopu), jenže tohle je špatně, je třeba to zrušit, např. skrýt nebo namapovat na něco jiného, aby v celé definici vlastního formátu nebylo 2x nastavené, co je položka e-shopu:

Tohle je důvodem, proč se nahrává 0 produktů, protože je u vlastního formátu 2x namapovaný element ITEM (položka e-shopu) - musí tam být prostě jen jednou.

1 Like

Dakujem vyskusam, dam vediet zatial velka vdaka

1 Like

OK to sa podarilo ale v exporte mam velmy malo elementov, nech nastavim vo vlastnom formate akokolvek nech sa prepisu.

potrebovali by sme dostat vsetky elementy, alebo co najaviac do exportu tak aby sme mohli pouzit export pre shoptet.

Vedel by si mi prosim pripade spravit screenshot akos a ti podarilo vysexportovat z toho feedu co najviac elementov?
Ked som vyplnil vsetky mi naslo velmi vela duplicit ale eleementy chybali. Mozno mam zle parovacie elementy…
neviem…
Dakujem

1 Like

Nejsou ty elementy jenom skryté? Mrkni do stránky Elementy… Tohle by bylo možná lepší dořešit v rámci naší technické podpory, když mi pošleš na MERGADO@MERGADO.cz o jaký jde export v Mergadu (odkaz na něj), podívám se na to.

Jinak párovací element mám jen Code a elementy se mi do Mergada nahrály snad všechny. :wink:

2 Likes

SUper toto sme poriesili ale poslal som mail ohladom dalsej zalezitosti, dakujem

1 Like