Vylepšení pravidla pro hromadnou úpravu categorytextů

Ahoj,

co kdyby pravidlo pro hromadnou úpravu kategorií, našeptávalo kompletní kategorii i včetně Heuréka.cz |

podle heureky tak lépe dochází k automatickému párování.

díky

2 Likes

Ahoj Míšo,

OK, pokud to opravdu pomáhá při automatickém párování jak píšeš, tak to je užitečné. Předávám na vývoj a našeptávač takto upravíme. :wink:

Ahoj,

je to info z roadshow od @lidanavratilova :smiley: Takže předpokládám, že to tak je. Já razím na roadshow až v září :smiley:

1 Like

Ahoj, ano potvrzuji, takto to zaznělo :slight_smile:

1 Like

Zachovejte paniku… :scream:

Podle Jana Třísky z Heureky panuje tento stav

Dobrý den, to info se týkalo automatického párování kategorie v případě, že je nastavena dle cest z CATEGORY_FULLNAME https://www.heureka.cz/direct/xml-export/shops/heureka-sekce.xml - původně jsme říkali, že je nutné dodržet na začátku cesty i ono “Heureka.cz”, nebyli jsme si 100% jistí, jestli to funguje i bez (přesně tak jsme to na Roadshow zmiňovali)… ale na vývoji nám potvrdili, že automatické párování se dnes vypořádá i s cestou, kde na začátku “Heureka.cz” chybí. Je tedy v tuto chvíli jedno, zda kategorii dodržíte celou, nebo zkrácenou o “Heureka.cz”, resp. “Heureka.sk” v případě SK Heureky.

2 Likes

To je dobrá zpráva, co píše @jirka. Mně však přijde z uživatelského pohledu, že by to tam stejně mělo být, přeci jen Heureka v elementu CATEGORY_FULLNAME uvádí cestu včetně domény na začátku, takže dokud tam bude doména uvedena, měl by našeptávač v Mergadu navrhovat celou tuto cestu, stejně jak ji Heureka deklaruje.

Také potvrzuji, že by neměl být rozdíl, dnes jsem na support psal jiný dotaz a jelikož jsem to zrovna tady četl, přihodil jsem to tam.

Odpověď:
“je úplně jedno, jestli na začátku budete mít Heureka.cz | …, či budete hned začínat od hlavní kategorie. Oba dva zápisy se následně párují již automaticky.”

1 Like

Hlavně neudělejte žádnou změnu v tom, co už je nastavené. Přidání "Heureka.cz | " do CATEGORYTEXT by odpárovalo všechny produkty.

Osobně bych to tam nepřidávat. CATEGORYTEXT by byl zbytečně delší a ne všude se tak dlouhý CATEGORYTEXT vejde. A když nevidím konec a jen začátek, který mají všechny kategorie stejný, může to být problém.

2 Likes

Tak tak. Nechat to při starém. Mám to ověřeno od Alex Čermákové, která to jako hlavní řeší na Heuréce a nemá to na to vliv.

4 Likes

OK, v Mergadu necháme u našeptávače CATEGORYTEXTu vše při starém. Děkuji všem zapojeným za pěknou diskuzi. :wink:

3 Likes