Vylepšujeme stránku s přehledem elementů, zapojte se!

náměty
elementy

#1

Pracujeme na postupném vylepšování jednotlivých částí Mergada a zajímají mě vaše náměty ke stránce s přehledem elementů. Aktuálně vypadá takto:

Co byste na této stránce změnili nebo potřebujete doplnit?

V rámci tech. podpory jsme narazili na tyto potíže:

  1. Tlačítko pro zobrazení vnořených elementů na pravé straně není moc vidět a často jej uživatelé přehlídnou. Na první pohled tak nevidí některé elementy a neví, že je lze kliknutím zobrazit (nebo najít pomocí vyhledávání)

  2. Po skrytí elementu, který má vnořené elementy se ty vnořené neskryjí a uživatel není informován, že se skryl jen jeden z několika elementů. Myslím si, že by se měly skrýt rovnou i ty vnořené elementy, případně by mělo Mergado upozornit, že vnořené elementy neskrylo.

  3. Stránka s elementy je docela “zanořená” a někteří uživatelé o ní skoro neví, přitom je důležitá a pokročilí uživatelé Mergada s ní často pracují, neměla by být dostupná přímo pod odkazem z horního menu?

Podělíte se o vaše tipy, jak by se Vám tato stránka lépe používala?


#2

Já beru ty Elementy v menu. Používám to často a taková zkratka by mě potěšila.


#3

Když je více elementů (Zejména když rozkliknu i ty zanořené), tak se objeví stránkování.

Zde asi nemá moc smysl to stránkovat, když se potřebuji jednou za čas podívat co tam mám za hodnoty.
Případně limit pro stránkování dát vyšší.


#4

Jsem pro… tohle by se určitě hodilo


#5

Všiml jsem si, že když mám práva jen pro čtení, tak se k té stránce dostanu jedině přímým zadáním URL a vypadá hodně divně.


#6

V dnešní aktualizaci Mergada jsme do menu zařadili jak Elementy, tak po zvážení i Proměnné.

Dále jsme ošetřili vstup na tyto stránky pro uživatele, kteří mají práva jen pro čtení (už se na ně mohou prokliknout tlačítkem ze stránky Pravidla nebo přes odkazy v horním menu) a opravili jsme to “divné” zobrazení jednotlivých podstránek. :wink: