Vylepšujeme stránku s přehledem elementů, zapojte se!

Pracujeme na postupném vylepšování jednotlivých částí Mergada a zajímají mě vaše náměty ke stránce s přehledem elementů. Aktuálně vypadá takto:

Co byste na této stránce změnili nebo potřebujete doplnit?

V rámci tech. podpory jsme narazili na tyto potíže:

  1. Tlačítko pro zobrazení vnořených elementů na pravé straně není moc vidět a často jej uživatelé přehlídnou. Na první pohled tak nevidí některé elementy a neví, že je lze kliknutím zobrazit (nebo najít pomocí vyhledávání)

  2. Po skrytí elementu, který má vnořené elementy se ty vnořené neskryjí a uživatel není informován, že se skryl jen jeden z několika elementů. Myslím si, že by se měly skrýt rovnou i ty vnořené elementy, případně by mělo MERGADO upozornit, že vnořené elementy neskrylo.

  3. Stránka s elementy je docela “zanořená” a někteří uživatelé o ní skoro neví, přitom je důležitá a pokročilí uživatelé Mergada s ní často pracují, neměla by být dostupná přímo pod odkazem z horního menu?

Podělíte se o vaše tipy, jak by se Vám tato stránka lépe používala?

Já beru ty Elementy v menu. Používám to často a taková zkratka by mě potěšila.

1 Like

Když je více elementů (Zejména když rozkliknu i ty zanořené), tak se objeví stránkování.

Zde asi nemá moc smysl to stránkovat, když se potřebuji jednou za čas podívat co tam mám za hodnoty.
Případně limit pro stránkování dát vyšší.

Jsem pro… tohle by se určitě hodilo

Všiml jsem si, že když mám práva jen pro čtení, tak se k té stránce dostanu jedině přímým zadáním URL a vypadá hodně divně.

1 Like

V dnešní aktualizaci Mergada jsme do menu zařadili jak Elementy, tak po zvážení i Proměnné.

Dále jsme ošetřili vstup na tyto stránky pro uživatele, kteří mají práva jen pro čtení (už se na ně mohou prokliknout tlačítkem ze stránky Pravidla nebo přes odkazy v horním menu) a opravili jsme to “divné” zobrazení jednotlivých podstránek. :wink:

1 Like