Vypadlo spojenie na URL Heuréka štatistiku

V Keychain som zistil, že sa ju pokúša nájsť na heureka.cz, ale ja ju mám na heureka.sk. Kde sa to dá nastaviť? Díky za radu.

Stačí napojení na Heureka odebrat a přidat znova. V místě zadávání přihlašovacích údajů je poté potřeba vybrat, že se jedná o Heureka.sk

Pak by mělo vše fungovat správně :slight_smile:

Díky, ale bohužiaľ to nefunguje. Stále tvrdošijne trvá na heureka.cz

U nás vidím, že v Keychainu máte opravdu nastavenou slovenskou Heureku. Můžete prosím trochu blíže specifikovat problém; resp. jak přesně se u vašeho e-shopu v Mergadu projevuje Heureka.cz?

1 Like

Štatistický súbor hľadá na heureka.cz

Problém nastal pri zmene URL MERGADO štatistického XML súboru, vtedy vypadlo spojenie so štatistikou Heuréky. Dovtedy fungovalo bez problémov…

Už jsme s kolegy pochopili, oč jde. :slight_smile:

Text uvedený v políčku je jen placeholder; tedy zástupný text, který se objeví, když je políčko prázdné. Vůbec vlastně nemá naznačovat, na které Heurece se adresa statistického feedu vyhledává. Uznávám, že to může být poněkud matoucí.

Proč je to políčko prázdné, to je další otázka. Kdyby byl statistický feed správně nalezen, v políčku by se jeho URL adresa opravdu objevila. S problémem, že se nenajde adresa statistik, jsem obeznámil kolegu a ten by se k tomu měl co nejdříve vyjádřit.

3 Likes

Ďakujem všetkým za pomoc, problém som už vyriešil. Z nejakého dôvodu Heureka negenerovala XML, aj keď bolo zaškrtnuté generovanie XML. To som vymazal a znovu zapol, XML sa vygenerovali. V Mergade som potom vypol spojenie na Heureku a znova zapol a už súbory správne ťahalo.

2 Likes

Super. Jsem rád, že se to vyřešilo. :slight_smile:

2 Likes