Vypnutý element je stále ve výstupu

Ahoj,
bezradně se na Vás musím obrátit, nepřišel jsem na to čím to je.

Mám feed s CSV výstupem. Jelikož jde o dostupnostní Feed pro Kaufland, spousta elementů je povypínaných. Mám tam element pairCode, který do výstupu nechci, takže je vypnutý. Jenže když se podívám na výstupní CSV, element tam je jako první, sice nemá žádný obsah, ale straší tam. To mi dělá problémy, protože jej potřebuji spojit s jiným feedem, který tento element nemá.

Mám k tomu BlendingBull, ale s touto chybou si neumí poradit, na začátku řádku mám znak ; , který tam díky tomu nemá co dělat a já tak feedy nespojím do jednoho.

Nevíte kde by mohla být chyba na výstupu? Element je vypnutý, nejde smazat, k ničemu jej nepotřebuji, ale na výstupu furt straší :ghost:

Děkuji za radu, Michal

Ahoj,

díval jsem se na Váš projekt a vše vypadá, že je nastaveno správně a element pairCode by se skutečně neměl exportovat,… ale exportuje se… Předám info programátorům a dám ještě vědět.

Rád bych se však zeptal, zda nechcete raději pro export dat využít přímo předpřipravený formát Kaufland Marketplace - nabídkový [CZ]”?

1 Like

Tak již mám k dispozici rozuzlení: Neskrývání elementu pairCode není chyba, ale záměrná vlastnost.
V případě formátu Shoptet CSV je totiž pairCode povinný element, bez kterého není formát (z pohledu jeho tvůrce) validní. Tento element se tak exportuje vždy.

Řešením je tedy skutečně změna výstupního formátu na formát Kaufland Marketplace - nabídkový.

Buď si tedy můžete vytvořit nový export, případně mi dejte vědět a s kolegy ze supportu můžeme zajistit změnu výstupního formátu u existujícího projektu.

1 Like

Ahoj, děkuji za vysvětlení, jdu to překlopit do správného formátu, aby to tam nestrašilo.

Ještě jednou moc děkuji, sám bych si u toho zlámal mozkové závity :slight_smile:

2 Likes