Výpočet s více proměnnými

Ahoj, pokouším se výpočtovým pravidlem naplnit hodnotu vlastního štítku do které si potřebuji odesílat marži v %.
Vytvořila jsem si proměnnou s cenou bez měny za použití regulárního výrazu, do vlastního štítku 0 si z e-shopu odesílám nákupní cenu a nyní se snažím pravidlem Výpočet vypočítat marži:

Po aplikování pravidla je vlastní štítek 4 stále prázdný. Zkusila jsem si vytvořit i pomocný element Kontrola výpočtu, do kterého se pravidlem Přepsat natahují hodnoty z výpočtového vzorečku a tam to vypadá, že ve všech proměnných jsou připravená potřebná data:

Dělám asi někde nějakou banální chybu, ale nemůžu na ni přijít :slight_smile: poradí, prosím, někdo?
díky verča

1 Like

Ahoj, pravidlo vypadá v pohodě, mělo by fungovat, a tak mě napadá, jestli ten G:CUSTOM_LABEL_4 není skrytý? Pak by nebyl hned vidět na stránce Produkty, pokud se nezobrazí i skryté elementy.

Nebo jestli jej nepřepisuje pozdější pravidlo.

A poslední možnost co mě napadá, jestli sis G:CUSTOM_LABEL_4 vytvářela sama, tak jestli se element vytvořil včetně proměnné, aby tam šlo hodnotu výpočtem uložit. :thinking:

:bulb: Zkus si případně zapnout sledování produktu při průchodu pravidly u nějakého produktu a tam uvidíš, jestli se vůbec na pravidlo dostane (tj. produkt spadá do výběru, na který se pravidlo aplikuje) a bylo by tam vidět případné přepsání hodnoty pozdějším pravidlem.

Jestli nic z výše uvedeného nepomůže, pošli mi PM nebo napiš na náš support odkaz na export do Mergada, podívám se na to přímo. :wink: