Watchdog nezobrazuje data

Zdravím Vás, mám předplacený doplněk Watchdog, který jsem doufal, že nám ukáže

  1. kolik produktů je na produktové kartě samo
  2. jaké produkty jsou nespárované
  3. nabídne u nespárovaných produktů vhodnou položku k napárování

PS: Proč platící zákazníci mohou postovat jen 1 obrázek do příspěvku???

Bohužel Watchdog nefunguje tak jak bych čekal. Jak prosím Vás dokonfigurovat, abych viděl vše co vidět ve Watchdogu mám? Tak jak je v ukázkách aplikace Watchdofg ve STORE. Díky moc

Dobrý den,

Watchdog potřebuje ke správné funkčnosti jednak validní přihlašovací údaje a druhak povolené generování XML reportu v administraci Heureky. Z toho, co vidím, je velmi pravděpodobné, že reporty povoleny nemáte, tudíž Watchdog nemá dotatek dat k tomu, aby zobrazil to, co má (tedy to, co jste vyjmenovali).

Na této stránce se povoluje generování XML reportu.

S tím jedním postovaným obrázkem je to dobrý tip, díky za něj. Pokusíme se sjednat nápravu.

Zdravím Vás, validní napojení na heureku by mělo být, svítí v KeyChain…Generování XML exportu mám také zapnuto a implementováno

  • bohužel nevidím ve Watchdogu podrobnější info o spárovaných, nespárovaných produktech a apod.
  • watchdog vypadá užitečně, ale bohužel takto vubec nedělá to co je potřeba

Mohl byste se na to prosím podívat blíže? Moc díky

1 Like

Dobrý den,

zásadní je právě ten řádek Generovat XML reporty. Za tímto textem je checkbox, který musí být zaškrtnut, aby se reporty mohly posílat dále do Mergada.
Po jeho potvrzení se následující den vygenerují a stáhnou statistiky do Mergada a MERGADO zobrazí přesně to, co popisujete. Bez vstupních dat to zobrazit neumíme.

1 Like

Tohle je dobrá past. Člověk si toho zaškrtávacího políčka sotva všimne :worried:.
Super @cognito že jsi napsal.

Díky za pomoc, ted už šlape jak má! :slight_smile:

1 Like