Zbozi.cz neumí přečíst dopravu z feedu z Mergada

Dobrý den,
marně si už týden píši s podporou (MERGADO@MERGADO.cz) s žádostí o pomoc při korektním nastavení dopravy za zboží pro feed pro zbozi.cz. Od čtvrtka už nereagujete vůbec, proto to zkouším touto cestou…

…potřebuji dostat do feedu dopravu zdarma na vybrané produkty pro platbu předem (mimo dobírku). Zkoušel jsem již několik cest, ale všechny byly marné. Mé poslední nastavení je přes defaultní pravidlo Mergada:

Do výstupního feedu se sice doprava zdarma na vybrané produkty dostane, ale na zbozi.cz stále není (nastaveno v Mergadu včera večer) - resp. zde není žádná z doprav, ani ta zdarma, ani placená.

Mám pocit, že není dodržena specifikace XML feedu pro zbozi, kde zřejmě chybí DELIVERY_ID. MERGADO default pravidlo toto možná nezajistí? Jak to případně nastavím jinak, přes jiné pravidlo, když se jedná o vnořený element?

Podrobnosti jsem posílal na MERGADO@MERGADO.cz…

Díky.

1 Like

Dobrý den,

můžete sem dát prosím i ukázku toho výstupního produktu (se všemi elementy)?
V PRICE_COD_DHL máte nějakou hodnotu, když s ní plníte políčko `Na dobírku?

Zkoušel jste prosím kontaktovat podporu Zboží.cz jestli co za problém na jejich straně vidí?

Dobrý den,

…dovolil jsem si odstranit některé hodnoty elementů, nicméně si myslím, že doprava se zdá být ve výstupním feedu správně. Na podporu zbozi.cz jsem se zatím neobrátil, učiním tak.
Děkuji.

3 Likes

Dekuji, takhle se to opravdu zda v poradku. Pokud se dozvite neco ze Zbozi, klidne to sem prosim dejte, at se muzeme vsichni poucit.

Chyba byla na naší straně - v administračním rozhraní pro zbozi.cz jsme měli nastaveno, aby byla doprava z feedu ignorována s možností nastavení právě přes admin. rozhraní. Po pravdě jsem ani netušil, že tam takové nastavení je, tak jsem se alespoň přiučil něčemu novému.
Díky za Váš čas.

4 Likes

Děkuji za odpověď. Je fajn, že se na to přišlo.