Ze života lišáka - Bidding Fox live*

Zajímá vás, co se událo v naší lišácké :fox_face: noře za posledních 12 měsíců? V krátkém videu jsme shrnuli náročný, ale přesto krásný rok 2020. :arrow_down:

3 Likes

Obdržíte od klienta nový XML feed, otevřete jej a zjistíte, že mu chybí element ITEM_ID. Jak situaci nejrychleji vyřešit? :man_shrugging: To zjistěte v nejnovějším článku. :arrow_down:

2 Likes

Poslední release Bidding Foxu se nese ve znamení lepší přehlednosti rozhraní či nových produktových filtrů. V článku se dozvíte, jaké aktuality a vylepšení na vás v aplikaci čekají. :arrow_down:

1 Like

Stihli jste v lednu postřehnout všechny aktuality z inzerce a biddingu na srovnávačích zboží? Pokud ne, najdete je v našem vydání Bidding Fox News :newspaper: za poslední měsíc. :arrow_down:

2 Likes

Jak je možné, že vám v Bidding Foxu nenaběhly, případně vypadly statistiky :bar_chart: produktů či konkurentů? V prvním díle naší nové :movie_camera: videosérie dostanete na tuto zapeklitou otázku odpověď. :arrow_down:

1 Like

I vám občas přijde, že počet produktů v jednotlivých strategiích neodpovídá tomu, kolik by jich tam mělo být ve skutečnosti? :thinking: V druhém díle nejčastějších otázek z podpory se dozvíte, z jakých důvodů se to může dít i vám. :arrow_down:

1 Like

V novém díle Nejčastějších otázek z podpory se dozvíte, proč a kde v aplikaci nekorespondují některé statistiky :bar_chart: i v případě, že porovnáváte stejný časový úsek. :arrow_down:

3 Likes

Další díl lišáckých :fox_face: news je dostupný na našem blogu. Opět vám přinášíme nejaktuálnější zprávy z biddingu, pricingu, srovnávačů :balance_scale: zboží a mnoho jiného. Stačí kliknout na odkaz. :arrow_down:

1 Like

V lišácké :fox_face: noře se opět vylepšovalo. Díky březnovému releasu se lépe zorientujete :compass: hlavně v nastavení strategií a pomocí nových piktogramů a informačních hlášek jednoduše odhalíte možné problémy v biddingu. :arrow_down:

2 Likes

Řešili jste po zapnutí Bidding Foxu problémy s absencí produktových dat :bar_chart: z Google Analytics? V novém dílu otázek z podpory zjistíte, v čem nejčastěji spočívá chyba. :arrow_down:

2 Likes

Nový díl Nejčastějších otázek z podpory je venku a tentokrát rozebírá problém, kdy se na srovnávači :balance_scale: zboží neprojevuje Bidding Foxem nastavená cena za proklik. Jaký to má důvod zjistíte ve videu. :arrow_down:

3 Likes

Snižovat, či nesnižovat? Šetřit, nebo povolit uzdu? To je otázka. A my známe odpověď. Ve videu vám vysvětlíme, jak funguje nastavení “Snižovat CPC po dosažení cíle”, a uvedeme příklady, kdy může být prospěšné také nesnižování ceny za proklik. :arrow_down:

1 Like

Nové videorubriky, expanze s Mergado a velká novinka posilující Pricing Fox. :gift: To všechno a spoustu dalších věcí jsme pro vás sepsali v souhrnu za měsíc březen. :newspaper: Pusťte se do čtení. :eyeglasses:

2 Likes

Přemýšlíte, jak optimalizovat bidding a dostat z inzerce maximum? :100: Pravidelnou kontrolou určitých metrik získáte přehled o úspěšnosti a výkonu. Co konkrétně se vyplatí průběžně sledovat, zjistíte v novém článku. :point_down:

1 Like

Odhalte nejčastější přístupy nastavování biddingových strategií. Dozvíte se také, v jaké situaci se vyplatí nasadit která strategie. Využíváte některou z nich i vy? :point_down:

2 Likes

Nová verze Bidding Foxu je venku :partying_face: a rozhodně potěší ty z vás, kteří rádi filtrují, rozdělují sortiment na specifické výběry a na ně následně nastavují strategie na míru. Zjistěte, jakou funkci získal Lišák tentokrát. :arrow_down:

1 Like

Tradiční Bidding Fox News jsou opět zde a přinášejí nejaktuálnější informace ze světa :earth_asia: biddingu a srovnávačů zboží. Přečtěte si článek a zjistěte, co se událo v průběhu dubna. :arrow_down:

2 Likes

Jaké funkce momentálně najdete v naší aplikaci? :thinking: Při vývoji sledujeme nejen požadavky trhu, ale hlavně jeho uživatele a tak je aktuální výbava opravdu bohatá. Podívejte se, co všechno vám :fox_face: nabízí! :tada:

2 Likes

Využíváte při biddingu možnost vytvořit vlastní metriky? Rozhodně si tuto funkci vyzkoušejte. :abacus: Přehledně si prověříte, jak se daří vaší inzerci, a navíc nastavíte metriky přesně pro vaše potřeby. :mag_right: V článku vám ukážeme, jak jednoduše se s nimi pracuje. :point_down:

1 Like

Za uplynulý měsíc se nám nahromadilo spoustu obsahu, který jsme vám sepsali v květnových lišáckých novinkách. :newspaper_roll: Přečtěte si článek a zjistěte víc. :arrow_down:

1 Like
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt