Ze života lišáka - Bidding Fox live*

Vše důležité z lišácké rodiny a světa zbožáků za poslední měsíc. Pokud nestíháte sledovat více kanálů najednou, v článku najdete vše důležité na jednom místě.

2 Likes

Zadejte Lišákovi :fox_face: pokyny a sledujte, jak se z plaché lišky rázem stane nebezpečný dobyvatel :superhero: srovnávačů.
Nechybí ve vašem týmu někdo podobný?

3 Likes

Vlastníte či spravujete e-shop a nevíte si rady s inzercí na srovnávačích? Kontaktujte naše certifikované partnery a nechte si podat pomocnou ruku. :handshake: :arrow_down:

1 Like

Jak si v Bidding Foxu nastavit párování statistik k produktům z Google Analytics? Podle Vstupní stránky a nebo ITEM_ID? :thinking:
V nejnovějším článku zjistíte, jak obě varianty fungují. Stačí se rozhodnout, se kterou se vám bude pracovat :man_farmer: jednodušeji. :arrow_down:

2 Likes

Zajímá vás, jak si zpřehlednit exporty a zjednodušit filtrování produktů? :sunglasses: Poslední release přináší praktické novinky v aplikaci. :arrow_down:

3 Likes

V tomto ročním období se práce v našem oboru dokáže nahromadit. :wrench: :toolbox: Dejte si na pár minut pauzu a přečtěte si o nejzásadnějších událostech za poslední měsíc. :arrow_down:

1 Like

Jaké jsou rozdíly mezi ručním a automatickým biddingem? :thinking: Kdy se vyplatí využít biddingový automat a kolik času díky němu ušetříte? :arrow_down:

1 Like

Stěrače stírají, ostřikovače stříkají, klakson :trumpet: troubí…
I vaše inzerce šlape, jako správně namazaný stroj? Projdete si pro jistotu seznam 9 tipů na předvánoční sezónu a vyšperkujte svůj e-shop do posledního detailu. :arrow_down:

1 Like

Víme, jak jsou pro vás produktová data a statistiky důležité. Marketing Miner s jejich vývojem končí, vy o ně však přijít nemusíte.
Připojte se do lišáckého :fox_face: týmu a nic vám nebude chybět. S námi dokážete analyzovat a optimalizovat inzerci, monitorovat :female_detective: a válcovat konkurenci. Co víc si přát? :arrow_down:

3 Likes

:loudspeaker: Události za poslední měsíc ze světa e-commerce. :loudspeaker:
Tipy na vylepšení inzerce, nové funkce Pricing Foxu, expanze na Slovensko :slovakia: či aktuality ze srovnávačů zboží.
Všechno na jednom místě. :arrow_down:

3 Likes

Inzerujete na Heurece v bezplatném :free: režimu a výsledky se nesetkávají s očekáváním? Jestli jste měli do teď strach z placeného režimu, je na čase se mu postavit a zjistit, jaké výhody přináší. :arrow_down:

3 Likes

Dejte sbohem manuální kontrole cen na produktových kartách.
S Bidding Fox Elements budete vždy vědět, zda vaše nabídky někdo nepodlézá nižší cenou. :male_detective:‍♂
Jak na to se dočtete v nejnovějším článku. :arrow_down:

3 Likes

Zajímá vás, co se událo v naší lišácké :fox_face: noře za posledních 12 měsíců? V krátkém videu jsme shrnuli náročný, ale přesto krásný rok 2020. :arrow_down:

3 Likes

Obdržíte od klienta nový XML feed, otevřete jej a zjistíte, že mu chybí element ITEM_ID. Jak situaci nejrychleji vyřešit? :man_shrugging: To zjistěte v nejnovějším článku. :arrow_down:

2 Likes

Poslední release Bidding Foxu se nese ve znamení lepší přehlednosti rozhraní či nových produktových filtrů. V článku se dozvíte, jaké aktuality a vylepšení na vás v aplikaci čekají. :arrow_down:

1 Like

Stihli jste v lednu postřehnout všechny aktuality z inzerce a biddingu na srovnávačích zboží? Pokud ne, najdete je v našem vydání Bidding Fox News :newspaper: za poslední měsíc. :arrow_down:

2 Likes

Jak je možné, že vám v Bidding Foxu nenaběhly, případně vypadly statistiky :bar_chart: produktů či konkurentů? V prvním díle naší nové :movie_camera: videosérie dostanete na tuto zapeklitou otázku odpověď. :arrow_down:

1 Like

I vám občas přijde, že počet produktů v jednotlivých strategiích neodpovídá tomu, kolik by jich tam mělo být ve skutečnosti? :thinking: V druhém díle nejčastějších otázek z podpory se dozvíte, z jakých důvodů se to může dít i vám. :arrow_down:

1 Like

V novém díle Nejčastějších otázek z podpory se dozvíte, proč a kde v aplikaci nekorespondují některé statistiky :bar_chart: i v případě, že porovnáváte stejný časový úsek. :arrow_down:

3 Likes

Další díl lišáckých :fox_face: news je dostupný na našem blogu. Opět vám přinášíme nejaktuálnější zprávy z biddingu, pricingu, srovnávačů :balance_scale: zboží a mnoho jiného. Stačí kliknout na odkaz. :arrow_down:

Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt