Ze života lišáka - Bidding Fox live*

Plánujete vánoční kampaně a nevíte, kde vám hlava stojí? :exploding_head: Využijte Bidding Fox Elements. :fox_face: Díky tomuto nástroji:

 • automaticky zapnete a vypnete kampaně,

 • nastavíte dopravu zdarma jen v určité dny,

 • nebo naplánujete strategii jen pro nové produkty ve feedu. :hugs:

Všechny tipy se dočtete v článku. :face_with_monocle:

3 Likes

Díky Bidding Foxu zjistíte nejen proti jakým e-shopům stojíte, ale také z čeho se skládá jejich nabídka. :shopping: V článku jsme vám shrnuli všechny funkce, které vám pomohou s analýzou konkurence. :bar_chart:

4 Likes

Vypustili jsme další release Bidding Foxu! :tada: V aplikaci najdete nové funkce, díky kterým budete mít náklady pod ještě lepší kontrolou. Nastavíte maximální počet prokliků do první objednávky a mnoho dalšího.

Release notes:

 • Nová možnost nastavení strategie - omezení max. počtu prokliků do první objednávky (rozšíření omezení dle PNO)
 • Rozpočty u strategií je nově možné přidat bez udání datumů od a do
 • Vylepšili jsme chybové hlášky u problémů s napojením Heureky v Keychain
 • Zkontrolovali jsme a doplnili chybějící položky v exportu/importu strategií
2 Likes

Zajímá vás, co je u nás nového? :fox_face: Přečtěte si listopadové lišácké novinky. :newspaper_roll: Pricing Fox je obohacený o nové funkce a v Bidding Foxu jsme se s vámi podělili o rady, jak na ruční bidding nebo analýzu konkurence pomocí aplikace. Přečtěte si víc v článku. :memo:

Rok 2021 je skoro u konce, a tak jsme se ohlédli zpět a zrekapitulovali uplynulých dvanáct měsíců. :calendar: Přečtete si shrnutí nejdůležitějšího obsahu a nových funkcí v Bidding Foxu. :fox_face:

Chcete se začít orientovat nejen ve světě zbožáků, ale i v biddingu? :white_check_mark: Sledujte našeho průvodce, který vám osvětlí veškeré potřebné základy. :fox_face: V prvním díle jsme shrnuli, jaké možnosti české srovnávače zboží nabízí, a jak můžete pracovat se svou inzercí. :memo:

Začátek roku patří k vyhodnocování úspěšnosti vánočních kampaní. :chart_with_upwards_trend: Jak na to a na co nezapomenout? :thinking: Na to jsme se zeptali odborníků z agentur: Filipes media, Besteto a Rigoro. Přečtěte si jejich postřehy z praxe v článku. :memo:

Jak funguje bidding na největších českých srovnávačích, Heurece a Zboží.cz? :shopping_cart: To jsme shrnuli v článku. Dozvíte se, jaké možnosti nabízí a jaké jsou podmínky biddování. :moneybag:

Víte, jak se mění počet produktů, které prodáváte dráž než konkurence? :face_with_monocle: Díky vlastní diagnostice v Bidding Foxu budete mít o vývoji své a konkurenční nabídky přehled. :chart_with_upwards_trend: Lišák vás upozorní na každý výkyv v inzerci. :white_check_mark: Projděte si náš návod a zjistěte, jak na to.

Chcete vyzkoušet Bidding Fox? :fox_face: Prodloužili jsme zkušební dobu na 30 dní. :star_struck: Přejděte do MERGADO store, zapněte si appku a poznejte všechny její vychytávky. :computer:

Přemýšlíte, jak získat konkurenční výhodu? :dart: Prozkoumejte možnosti exportů a monitorujte pouze ty informace, které jsou pro vás důležité.

:red_circle: Jaké vychytávky jednotlivé typy exportů nabízí, se dozvíte v našem článku.

Znáte faktory, které ovlivňují skutečnou cenu za proklik? Sepsali jsme čtyři nejčastější situace, kdy aplikace bidduje minimem a prozradíme, v jakých případech tuto možnost využijete. :shopping_cart:

:red_circle: Více se dozvíte v našem článku.

Naplánujte nejen vánoční kampaně bez starostí a automaticky. Seznamte se s Bidding Fox Elements a přizpůsobte inzerci na míru svým zákazníkům. :gift:

:red_circle: Celého průvodce, včetně praktických návodů, najdete na webu.

1 Like

„Pro Bidding Fox jsme se rozhodli z důvodu dobrého napojení na MERGADO, dobrému poměru cena/výkon i skvělé podpoře.“ :man::speech_balloon:

Přečtěte si případovou studii ve spolupráci s Lukáš Lesovský. Dozvíte se, jak aplikace pomáhá se správou nabídek na srovnávačích a jakých výsledků klienti OxyShop dosahují.

:red_circle: Celou případovou studii najdete na webu.

2 Likes

:bar_chart: Google Analytics 4 a Biddiing Fox

Nově jsme Lišáka naučili pracovat s Google Analytics 4 daty. Více najdete v článku Jak propojit GA4 a Bidding fox.

Filtrování produktů podle GA4 dat

2 Likes

Dostaňte z Bidding Foxu co nejvíc pomocí video-návodů

Jak nejlépe ovládnout používání funkcí a vychytávek v Bidding Foxu? Přece pod vedením Product Ownera Jirky Guňky. Pusťte si videa, která vás provedou tématy z aplikace.

DOPORUČUJEME :

Hotfix :spiral_calendar: 18. 1. 2024

 • :sparkles: Úprava sazby DPH v GA - Od ledna se místo dvou snížených sazeb 10 a 15 % zavádí jedna ve výši 12 %. K ní zůstává základní sazba 21 %. V reakci na změnu umožňujeme uživateli úpravu sazby DPH v GA namísto přepínače s původními hodnotami (10, 15 či 21 %) v rámci textového pole doplnit libovolnou hodnotu.
  BF_DPH
 • :sparkles: 4. pozice pro Zboží.cz - V reakci na změnu Zboží.cz, které v produktovém detailu přidalo 4. bidovací pozici, umožňujeme uživateli aplikace na tuto pozici cílit.
  BF_4_pozice
4 Likes

#8.2.0 :spiral_calendar: 31. 1. 2024

 • :gear: V této verzi jsme výrazně rozšířili možnosti cílení vašich biddovacích strategií. Přidali jsme nové možnosti výjimek z biddování (např. pokud je v kartě vámi vybraný konkurenční eshop nebo se zde nacházi málo eshopů) a také možnost CPC z feedu vymazat pokud není některá z nastavených podmínek u produktu splněna. Spolu s tím došlo také k lehkému zpřehlednění formuláře pro tvorbu/editaci strategie a přidání možnosti vymazáni CPC pro všechny produkty ve strategii.

 • :wastebasket: Přidali jsme také nový typ strategie - Vyprázdnit CPC. Tu můžete využít pokud u některých produktů chcete mít jistotu, že u nich nebude docházet k spouštění biddingu a tedy nechtěnému navyšování nákladů na inzerci.

 • :stop_sign: K 31.1. došlo kompletně k ukončení podpory starých Universal Analytics ve prospěch nových GA4.

2 Likes

Release #8.3.0 :spiral_calendar: 15. 5. 2024

 • :sparkles: Aktualizace frontendové knihovny: Implementována novější verze frontendové knihovny, která přináší vylepšení výkonu, bezpečnosti a uživatelského rozhraní. Tato aktualizace zajišťuje lepší kompatibilitu s moderními prohlížeči a zařízeními.
 • :sparkles: Optimalizace rozhraní aplikace: Provedeny menší úpravy rozhraní aplikace, které zlepšují celkový uživatelský zážitek. Změny se týkají uspořádání prvků, vizuálních efektů a interakce s uživatelem. Cílem těchto úprav je zvýšit intuitivnost a přístupnost aplikace pro uživatele všech úrovní.
2 Likes