Ze života lišáka - Bidding Fox live*

Září :fallen_leaf: bylo plné inspirativních akcí :handshake: novinek :bomb: či vylepšení aplikací. :hammer_and_wrench: Připravili jsme si pro vás krátký měsíční souhrn událostí ze světa e-commerce a zbožáků. :newspaper: Pojďte se ohlédnout s námi. :point_down:

4 Likes

Na lišáckém :movie_camera: YT jsme zveřejnili nové video. :woman_teacher: Dozvíte se na něm, jak využít naplno stránku Konkurence v naší aplikaci. Krátký úvod a odkaz naleznete na našem blogu :face_with_monocle::point_down:

2 Likes

:bomb: Hlásíme další novinku v možnostech nastavení strategií :fox_face:
Koukněte, co dalšího umí a jak vše správně nastavit :woman_office_worker::man_office_worker:

2 Likes

Chcete vědět, jak nejjednodušeji nastavit intuitivnější upozornění v aplikaci? :fox_face: :male_detective: Krátce jsme popsali, jak na to. :point_down:

2 Likes

Máme pro vás novinky :newspaper: desátého měsíce ze světa e-commerce. :man_teacher: Nahlédněte, co se inovovalo v naší dílně nebo s čím přišly zbožáky. :bomb::fox_face:

4 Likes

:movie_camera: Jubilejní Bidding Fox live* je na světě! :partying_face: Ponořte se s námi do nejzásadnějších lišáckých novinek za poslední dva měsíce. :face_with_monocle:

3 Likes

Reporty v novém kabátku :coat: a exporty nabízející širší pole využití. :abacus: Nejen tohle všechno obsahoval release aplikace :fox_face: minulý týden. Popsali jsme podrobnosti, aby vám nic neuniklo! :point_down: :fire:

2 Likes

Na konci listopadu jsme Lišáka :fox_face: vyladili o poslední drobnosti v tomto roce. Přečtěte si článek, kde se například dozvíte, co si nově nastavíte ve strategiích. :point_down::mag:

3 Likes

Konec roku před námi, ale nikdo z nás nezpomaluje. :muscle: Vylepšováním prošla nejen naše aplikace, ale také zbožáky. :hammer_and_wrench: Mrkněte na poslední Fox News 2019.:evergreen_tree: :snowman_with_snow:

3 Likes

Příchod nového roku nás vybídl ohlédnout se zpět, co bylo v tom minulém. :fox_face: :star_struck: Máme pro vás souhrn, kam vedly lišácké kroky v uplynulých dvanácti měsících – tady je! :point_down:

2 Likes

Začínáme tvořit nové :bomb: videonávody, které vám usnadní práci s lišákem. :fox_face: V tom prvním se zaměřujeme na filtrování produktů a vlastní metriky na stránce Diagnostika. Koukněte! :face_with_monocle: :point_down:

2 Likes

Lišák prošel prvními úpravami a inovacemi v tomto roce. :fox_face: :hammer_and_wrench: Popsali jsme vám jakého zlepšení se dočkaly mimo jiné i strategie. :point_down:

3 Likes

Nový díl videorubriky Just Bidding je tady! :bomb: Dozvíte se v něm více například o možnostech strategií, Bidding Fox Elements nebo konverzích. :eyes: :money_mouth_face:

2 Likes

Na pár řádcích jsme sepsali souhrn lednových novinek. :bell: Přečtěte si, co nás potkalo v prvním měsíci nového roku a co bude v těch následujících. :handshake: :arrow_down:

2 Likes

Slibované Bidding Fox Live číslo 11 je venku! :man_office_worker: Podívejte se na video a mějte přehled o novinkách v aplikaci. :hammer_and_wrench:

2 Likes

Máme pro vás další ze série videonávodů! :partying_face: Tentokrát vám ukážeme lišácké rozhraní. :film_projector: Pusťte si video a poznejte, v čem všem vám může appka pomoct. :point_down:

3 Likes

V lišácké appce máme novinky v podobě dalšího rozšíření strategií. :fire: Čerstvá funkcionalita vám pohlídá obrat, objednávky a nebo například náklady. :bulb: Přečtěte si, jak vám nové vylepšení pomůže. :point_down:

3 Likes

Máme pro vás únorové lišácké novinky! :newspaper: Nahlédněte, co se za uplynulé týdny vylepšilo a změnilo nejen u nás v aplikaci. :hammer_and_wrench: :point_down:

3 Likes

Správné nastavení je nejdůležitější. :woman_teacher: Podívejte se na videonávod, v němž vám přiblížíme, jak na lišáka po jeho spuštění. :fox_face: :bar_chart:

3 Likes

Tentokrát vám budeme radit, jak se popasovat s nastavením strategií. :hammer_and_wrench: Věnujte pozornost novému videonávodu, protože nastavení této části lišáka je klíčová! :face_with_monocle: :bulb:

3 Likes
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt