Ze života lišáka - Bidding Fox live*

:balloon: Vlastní diagnostika

Jak jsem sliboval některým z vás osobně nebo při prezentaci, je to tady. První verze vlastní diagnostiky je na světě. Můžete si z uložených filtrů vytvořit vlstní oddíl diagnostiky a sledovat metriky, které vás zajímají.

Více informací najdete na blog >>

Na dalších vylepšeních v tomto směru dále pracujeme :wink:

d-vlastni

Zároveň jsme přidali rychlý přehled

A možnost zobrazit si diagnostiku jen na vybrané skupiny produktů nebo strategie
d-vyber

Více informací najdete na blog >>

2 Likes

:balloon: Přenášení strategií napříč projekty

Podle data posledního příspěvku zde by se mohlo zdát, že se ještě někde dovolenkujeme, ale není tomu tak. Prázdninový čas jsme využili k učení lišáka novým kouskům. A jedním z nich je Import / Export strategií.

Strategie můžete přenášet nejen mezi projekty jednoho e-shopu např. Heureka.cz <- -> Heureka.sk, ale i mezi e-shopy.
bf_export_strategii

Import najdete na konci stránky Nastavení. Na stejném místě můžete provést export všech strategií. Pokud chcete exportovat jen vybrané strategie, tak to běžte na hlavní stránku viz obrázek níže.

Více informací najdete na blogu > Horká novinka v chladných dnech: Import a export strategií napříč projekty

export-vybranych

:balloon: Vylepšená Vlastní diagnostika a Detail strategie

V aktuálním releasu se objevily tyto novinky

  • grafy s průběhem pro jednotlivé sledované položky ve Vlastní diagnostice
  • možnost porovnat si dvě období v Detailu strategie
  • pokud využíváte zpětnou fakturaci dejte to lišákovi vědět

> Detaily na blogu

Vlastní diagnostika a historie sledovaných metrik

Porovnání období na detailu strategie

:movie_camera: Bidding Fox Live 6

Bidding Fox live vám přináší novinky z poslední doby. Exportování a importování strategií, nebo biddování na Zboží.cz sou ty největší. Ale ani ostatní nejsou k zahození. Koukněte se na video, aby vám nic neuteklo >>

1 Like

:balloon: Podezřelé produkty, události do grafů :chart_with_upwards_trend: a další lednové novinky

Ani v novém roce lišák spolu s vývojáři nezahálí a připravili si pro vás několik novinek. Například v Diagnostice nebo Událostech. Přečtěte si tento článek, kde vám všechno ukážeme :arrow_right: https://www.bidding-fox.cz/novy-rok-nove-funkce-v-bidding-fox

diagnostika-podezrele
Produkty s podezřelým počtem prokliků

udalost-graf
Nově lze události přidávat do grafů

2 Likes

:balloon: Nová sekce Validátory

Do Diagnostiky jsme přidali novou sekci Validátory, kde za vás Lišák hlídá vše podezřelé např.

2 Likes

Nová záložka Konkurence :tada:

Do aplikace Bidding Fox :fox_face: jsme pro vás připravili novinku v podobě záložky Konkurence, kde vám mimo jiné bude Lišák srovnávat spárované produkty s konkurenčními nabídkami v produktových kartách.

konkurence

:dizzy: Hlavní výhody nové funkce:

  • monitoring konkurenčních e-shopů,
  • srovnání cen spárovaných produktů,
  • možnost sledovat průměrné hodnoty např. Ceny, doba dodání a další.

Podrobnější popis a tipy, jak srovnání konkurence co nejefektivněji využít naleznete na blogu :point_down:

9 Likes

Bidding Fox Live #9 :film_projector:

Připravili jsme pro vás shrnutí novinek za další uplynulé období. Jirka se zmiňuje například o párování dat podle ITEM_ID nebo o vylepšeních v detailu strategie. Podrobnější informace a další inovace se dozvíte ve videu.

2 Likes

Novinky za měsíc srpen :bell:

Letní měsíce utekly jako voda, začátek školního roku je za námi a podzim už pomalu klepe na dveře. My jsme ani během horkého období nelenili a máme pro vás tradiční souhrn novinek a vylepšení, které jsme tvořili v lišácké dílně v průběhu srpna.

Filtr Top produktů kategorie na Heurece

Do appky jsme přidali checkbox, jehož zaškrtnutím se vám vyfiltrují produkty, které patří mezi TOP 50 v kategorii. Kde ho najdete? Na stránce Produkty, po rozkliknutí rozšířeného vyhledávání v záložce Heureka. Hned vedle ITEM_ID se vám navíc zobrazí pozice, na které je produkt umístěný.

top_produkty

Díky Bidding Fox Elements můžete TOP produkty biddovat přes vlastní strategie. Připravili jsme pro vás krátký návod, který naleznete na našem blogu.

Reporty vždy na stejné adrese

Další z kroků dopředu, který lišák udělal, je generování trvalého odkazu pro exporty. Významná výhoda spočívá v tom, že můžete data pravidelně stahovat a automaticky se vám dvakrát denně aktualizují. Kromě vygenerování trvalého odkazu si můžete také nastavit pravidelné zasílání reportů na e-mail. V článku se dozvíte více.

odkaz-reporty

Mimo technické vychytávky se snažíme zlepšovat i prostředí aplikace, aby se vám s ní co nejlépe pracovalo. Právě proto jsme provedli redesign záložky Hlavní stránka, či Diagnostika a budeme pokračovat. Chystáme i další funkce, od úplně nových po zdokonalování těch zavedených, proto sledujte náš blog, ať vám nic neuteče.

hl_strana

2 Likes

Bidding Fox News :newspaper:

Zajímá vás, co je nového v Heurece nebo na jakých akcích nás v září můžete potkat? :handshake: Uvařte si ranní kávu :coffee: a přečtěte si náš článek, kde se dozvíte to nejdůležitější, co se nejen ve světě zbožáků stalo během uplynulého měsíce. :calendar:

2 Likes

Stávající funkce se snažíme vylepšovat, k tomu přidávat nové a ty také posouvat dopředu! :fox_face: :tada: Tentokrát jsme se zaměřili na detailní informace konkurentů a na rozšířené využití strategií. :face_with_monocle: Věnujte nám pár minut a koukněte se, s čím vám aplikace Bidding Fox nově pomůže. :point_down:

3 Likes

Září :fallen_leaf: bylo plné inspirativních akcí :handshake: novinek :bomb: či vylepšení aplikací. :hammer_and_wrench: Připravili jsme si pro vás krátký měsíční souhrn událostí ze světa e-commerce a zbožáků. :newspaper: Pojďte se ohlédnout s námi. :point_down:

4 Likes

Na lišáckém :movie_camera: YT jsme zveřejnili nové video. :woman_teacher: Dozvíte se na něm, jak využít naplno stránku Konkurence v naší aplikaci. Krátký úvod a odkaz naleznete na našem blogu :face_with_monocle::point_down:

2 Likes

:bomb: Hlásíme další novinku v možnostech nastavení strategií :fox_face:
Koukněte, co dalšího umí a jak vše správně nastavit :woman_office_worker::man_office_worker:

2 Likes

Chcete vědět, jak nejjednodušeji nastavit intuitivnější upozornění v aplikaci? :fox_face: :male_detective: Krátce jsme popsali, jak na to. :point_down:

2 Likes

Máme pro vás novinky :newspaper: desátého měsíce ze světa e-commerce. :man_teacher: Nahlédněte, co se inovovalo v naší dílně nebo s čím přišly zbožáky. :bomb::fox_face:

4 Likes

:movie_camera: Jubilejní Bidding Fox live* je na světě! :partying_face: Ponořte se s námi do nejzásadnějších lišáckých novinek za poslední dva měsíce. :face_with_monocle:

3 Likes

Reporty v novém kabátku :coat: a exporty nabízející širší pole využití. :abacus: Nejen tohle všechno obsahoval release aplikace :fox_face: minulý týden. Popsali jsme podrobnosti, aby vám nic neuniklo! :point_down: :fire:

2 Likes

Na konci listopadu jsme Lišáka :fox_face: vyladili o poslední drobnosti v tomto roce. Přečtěte si článek, kde se například dozvíte, co si nově nastavíte ve strategiích. :point_down::mag:

3 Likes

Konec roku před námi, ale nikdo z nás nezpomaluje. :muscle: Vylepšováním prošla nejen naše aplikace, ale také zbožáky. :hammer_and_wrench: Mrkněte na poslední Fox News 2019.:evergreen_tree: :snowman_with_snow:

2 Likes
Funkce | Audit XML | Agentury | Nápověda | Blog | Forum | Kontakt