⚑ Získej láhev kapitána Mergada, aneb vyhlašuji zápolení marketérů o nejlepší feed marketingový obrázek!

Tak tohle mne těžce dostalo - já totiž o Feed Image Editoru říkal, že je to takové udělátko, co umí tunit obrázky pro Facebook, tedy že umí nějaké ty geometrické tvary. Jenže on Mi @jirka ukázal tohle! Opět tak potvrdil mou tezi, že čeští a slovenští marketéři jsou bastliči a kutilové a zahrádkáři, kterým dáte do ruky nožík a oni vyrobí atomovou elektrárnu. Fakt smekám. Ony to tedy fakt jsou jen ty čtverečky a kolečka, ale podívej, co z nich udělal


z jednoduchých tvarů seskládal tuning produktových obrázků. Hned na několik způsobů. Mně to přijde jako nějaký shape-art :smile:

Ale k tomu kutilství, my se o tom už takhle párkrát bavili. A on v tom Jirka nebude sám :wink: A víš ty co? Udělejme z toho kapku voraz, pojďme si to užít, udělejme takové drobné zápolení - naschvál, dokážeš Jirku trumfnout? Dokážeš pomocí Feed Image Editoru vyrobit lepší, zábavnější, hezčí, profesionálnější obrázky? Stačí jeden! Prosím! A ať to má motivaci, TOP obrázek odměním lahví “kapitána Mergada” :wink:

Abych nenaplnil loterijní zákon, tak tomu nebudu říkat soutěž, ale třeba zápolení - to zní dobře, ne? Tedy vyhlašuji zápolení o láhev kapitána Mergada. Tu získá autor nejpromakanějšího obrázku, vytvořeného pomocí aplikace Feed Image Editor (na produkci do inzerce jít nemusí :slight_smile:). Vítěze vybere porota složená z Katky, Kuby, Luďka a Dana - členů týmu MERGADO Services. Jsou čtyři, tak v případě rovnosti hlasů rozhodnu já.
Jak se do zápolení zapojit:

  1. Vytvoř obrázek/obrázky. Musí být vytvořené z dat e-shopu, za pomoci aplikace Feed Image Editor.
  2. Vlož obrázek do komentáře sem do tohoto vlákna. Pokud máš obrázků víc, vlož prosím do jednoho komentáře jeden obrázek. Víc obrázků do více komentářů.
  3. Počítají se obrázky vložené sem do fóra do pátku 16. 12. 2016, 12:00.
  4. Následně zasedne tým MERGADO Services a vybere TOP obrázek. Rozhodovat bude propracovanost a nápaditost efektu vytvořeného pomocí Feed Image Editoru s přihlédnutím k využití v praxi.

Je to jasné? Případné dotazy prosím piš.

Co ty na to? Přijmeš moji výzvu?

3 Likes

Jo, jde si s tvary vyhrát, jen tak mimo soutěž (když jsem v té porotě) posílám :wink:

2 Likes

Tak to já ti Luďo to porodcovství klidně odeberu. Pokud ti to umožní se pokusit vyhrát :slight_smile:

Abych nebyl pozadu, tak tady je můj noční výtvor č1 :smile:.

Tedy uznávám, do praxe to zrovna není. Ale pokus o kreativu by byl.

2 Likes

A tohle by mohlo být i k použití.
Tedy můj druhý závodní kůň.

Nedám se od náčelníka zahanbit a přicházím s efektem stínu:

A tady je zase můj druhý závodní kůň. :wink:

2 Likes

Dobře @ludekvolejnik!

Já přikládám důkaz místo slibů - už se na těší na příjemce!

Co na to ostatní?

1 Like

Pár výtvorů posílám i já

3 Likes

Druhý

1 Like

Třetí

2 Likes

Tomu říkám Michale mocný finiš! Už to vypadalo, že to bude mít @ludekvolejnik jasně v kapse a máme tu drama :smile:.
Děkuji.

2 Likes

Dnešní porada poroty vyhodnotila jako vítěze @proficio - gratuluji a děkuji Michale.
Ohledně předání :medal: ti napíši :e-mail:.

Děkuji všem ostatním, kdo se zúčastnili. Včetně těch, kdo sem nakonec své výtvory nepřiložili, ať už byl příčinou promarněný termín, nebo nepřístupnost výtvorů mládeži do 18 let. Děkuji Vážení a feed marketingové tvorbě třikrát ZDAR!

1 Like

This topic was automatically closed 5 days after the last reply. New replies are no longer allowed.