Zlúčenie produktov na základe názvu

Dobry den,

vo feede od dodavatela mame variabilne produkty (napr rozne velkosti prilby) uvedene ako samostatne produkty takto

  1. Abus Skurb ACE MIPS concrete grey L
  2. Abus Skurb ACE MIPS concrete grey M
  3. Abus Skurb ACE MIPS concrete grey S
  4. Abus Skurb ACE MIPS polar white L
  5. Abus Skurb ACE MIPS polar white M
  6. Abus Skurb ACE MIPS polar white S

Da sa pomocou Mergada alebo rozsirujucej aplikacie spojit do jedneho produktu s parametrami?

Nech ostane 1 produkt “Abus Skurb ACE MIPS” ktory bude mat parametre FARBA a VELKOST?

1 Like

Dobrý den,

pro sloučení variantních produktů máme zatím v Mergadu pouze jednu trochu komplikovanější cestu viz. https://www.mergado.cz/videonavod-jak-se-zbavit-nechtenych-variant-produktu

Záleží také na formátu výstupního feedu, některé formáty totiž pro slučování variant využívají tzv. ITEMGROUP_ID pomocí kterého se na výstupu varianty sloučí i přes to, že jsou např. v Mergadu zobrazovány samostatně.

Dejte mi prosím vědět na e-mail MERGADO@MERGADO.cz s více informacemi a společně se na to můžeme mrknout. :slight_smile:

1 Like

Dakujem za rychlu odpoved, idem si pozriet videonavod a skusim to urobit sam…mail som uz pisal, asi slovenskym kolegom na MERGADO@MERGADO.sk :slight_smile: ked to nezvladnem, pridem si po rady.

1 Like

Dobry den Barbora,

potrebujem docielit trochu inu vec ako opisuje Videonavod. Pisal som podrobny mail minuly utorok (z majo@jendruch.sk), nedari sa mi dovolat na podporu…prosim o reakciu mailom. Moznost/nemoznost sparovania do variantov nam opvplyvni cely projket.

Vdaka.

1 Like

Kolegyně má tento týden dovolenou, už jsem na Váš email odpověděl.

Protože máte na výstupu formát Shoptet kompletní, tak sloučit varianty můžete. Stačí si vytvořit export v nové verzi “MERGADO 2”, který pro formát Shoptet kompletní umí automaticky slučovat variantní produkty. :wink:

Pozn.: Možnost tvorby exportů v MERGADO 2 zpřístupněnou máte. Stačí zatrhnout checkbox dle obrázku níže:

1 Like