DeepL

Co je DeepL

DeepL je software pro překlad textů mezi jazyky. Služba poskytující API pro nástroje třetích stran, včetně MERGADO Translate. Společnost, která tyto technologie tvoří a provozuje. Konkuruje tak například Google Translate.

Logo DeepL

Historie DeepL

Společnost DeepL SE byla založena v Německu v roce 2017. Zakladatelem byl Jaroslaw Kutylowski, budoucí CEO. Technologické počátky se pojí s technologií Linguee. DeepL vytvořilo překládací službu, která získala pozornost díky vysoké kvalitě překladů a stala se konkurentem technologických obrů v čele s Google Translate či Microsoft Translator.

Produkty DeepL

  • DeepL Translator je webová služba pro překlad textů. Zpracovat umí jak ručně vložené textové vstupy, tak soubory PDF, DOC, PPTX… Tato překládací služba má API.
  • DeepL Write, novější produkt pro korekturu psaného textu.

DeepL a MERGADO System

Překladač DeepL Translate je možné napojit do MERGADO Translate. Uživatel si vytvoří vlastní uživatelský účet a pomocí tohoto návodu propojí s MERGADO Translate. API DeepL je placené. Výhoda uvedeného postupu je v tom, že uživatel 100% vidí, kolik za co platí. Vidí zvlášť poplatek za MERGADO Translate a zvlášť poplatek za DeepL. To je výhodné, protože některé služby zajišťující překlady účtují překlady samy, a “přeprodávají” překlad DeepL dráž.

Další informace

Náhled DeepL