Jak dostat do exportu v Mergadu NÁKUPNÍ CENU ZBOŽÍ

Občas se může hodit informace, za kolik e-shop dané zboží nakoupil. Třeba pro bidding, pro stanovení pracovních priorit, pro pricing a podobně. Dříve se pro tento účel používalo…

Tenhle článek jsem napsal exkluzivně pro členy skupiny zde na fóru. Pokud tě zajímá, můžeš do ní jednoduše vstoupit zde a pak pokračovat ve čtení článku zde. Dozvíš se jak dostat nákupní ceny e-shopu do exportu v Mergadu a pár podrobností k tomu :wink:

:exclamation: Pro vstup do skupiny je třeba mít vytvořený Mergado uživatelský účet (je to zadarmo) a přihlásit se zde do fóra stiskem tlačítka Přihlásit vpravo nahoře stránky. Pak na tomto odkazu skupinu uvidíš. A následně článek na tomto odkazu také.

co dělám blbě, když se mi článek nezobrazuje?

1 Like

Odkazovaný článek je v uzavřené skupině uživatelů, tj. není veřejný, proto vám odkaz nefunguje.

Tady je na zvážení @michaljanik , zda by vás do takové skupiny uživatelů přidal nebo článek zpřístupnil všem, nebo ani jedno z toho. :man_shrugging:

@eshopia návrod viz nohoře (citace níže) nefunguje? Článek je staršího data. Berte ho tak, prosím.

Oba odkazy v citaci mi vyhodi

Stejne tak zminovany clanek co resi @eshopia

1 Like

souhlasím, nemám pocit že bychom nedodrželi pokyny… stránka už je asi přesunuta nebo smazaná

1 Like

:thinking: vida, to vypadá, že někdo z adminů tu skupinu smazal…

Jdu se na to podívat podrobněji.

Celou kategorii Feed marketing guru :: TAJNÉ - MERGADO Forum jsem dal nyní jako veřejnou. Ke článku by nyní měl být přístup.

1 Like