Kaufland feed CZ+DE

Dobrý den,

chci se Vás zeptat jestli váš produkt umí převod více feedů do jednoho. Tj. se ptám, zda přes MERGADO jsem schopen “otevřít” Kaufland CZ, když již používám DE. Dle informací z podpory, produktový feed se loaduje pouze jednou a to s údaji jak v němčině, tak češtině zároveň. Naše zdrojová data jsou však rozdělena dle jazyků. Co s tím?

Děkuji

Lukáš

Dobrý den, Lukáši,

ano je to tak. Pro Kaufland Marketplace je potřeba produktové feedy pro různé země spojit do jednoho feedu. V MERGADU to jde pomocí doplňkové aplikace Blending Bull, kterou najdete v našem MERGADO Store.

Aplikace Blending Bull umí spojit 2 i více feedů do jednoho, a to v podstatě tak, že si “odřeže” konec jednoho a začátek druhého a vloží je za sebe. Pro nově spojený feed vám aplikace vytvoří novou url adresu, kterou pak předáte Kauflandu. Návod najdete tady, ale pokud byste potřeboval, napište na náš support a rádi vám s nastavením pomůžeme.
Aplikace je placená s 30-ti denním trialem zdarma.

Dobrý den, Radime,

děkuji za ochotu. Mohu Vás tedy poprosit o pomoc při vytvoření konkrétně našeho feedu? Zdroje sem již dohrál, nevím si však rady s propojením a odstraněním začátku a konce feedu pro naše potřeby.

Mnohokrát děkuji

Lukáš