Neznámá chyba při importu - dostupnostní feed

Dobrý den,
MERGADO mi přestalo načítat vstupní feed a hlásí to neznámou chybu. Z naší strany neproběhly na feedu žádné změny a soubor je stále dostupný pod odkazem a formát také beze změny. První chybné načtení bylo 8.6. ve 22h a od té doby už se to nenačetlo. Jedná se o dostupnostní feed pro MALL.

Zkoušel jsem i vytvořit nový projekt, ale už první import hlásil chybu.
Nevíte, kde by mohla být chyba?
Díky za rady.

1 Like

Ve vstupním CSV souboru chybí první řádek s názvy sloupců (hlavička)…

Kvůli tomu vzniká chyba, kdy jste si ve vlastním formátu nastavili, že identifikátor produktů je “00630”, jenže při zpracování se to vyhodnotí jako číslo 630 (bez počátečních nul) a potom se takový název sloupce nenajde v CSV souboru…

Ideální by bylo, mít na začátku CSV souboru hlavičku. Pokud to nejde zařídit tam, kde feed vzniká, zvažte postupovat takto: Jak doplnit hlavičku do CSV feedu kde hlavička není

2 Likes

Dobrý den, detekuji stejnou neznámou chybu u našeho souboru xml pro zbozi.cz a nejsem schopen přijít na to kde chyba je. Můžete mi pomoci?

Děkuji

1 Like

Zdravím, podíváme se na to a potom napíši, aktuálně jsem problém již nahlásil našim vývojářům k prověření, takže brzy budeme vědět více. :factory_worker:

@paul_nabytek , chyba byla v tomto případě na naší straně, omlouváme se za komplikace. Od rána už je Váš projekt opraven a importy u něj zase běží, projekt už chybu nehlásí. Děkujeme, že jste se ozval.

Děkuji za pomoc a přeji hezký den

1 Like